Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Mavi Bayrak Dalgalanacak

Karasu Sahil Parkı Projesinin ihalesi yapıldı

GÜNCEL
Mavi Bayrak Dalgalanacak

Karasu Sahil Parkı Projesinin ihalesi yapıldı

Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi ihalesinin sonuçlarını kamuoyuna duyuran Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Recep Ören, “Projemiz ihalesini 4 milyon 847 bin 600 TL’lik teklifleri ile Surtaş Madencilik İnşaat Taahhüt Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi kazanmıştır. Karasu ve şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tarafından müjdesi verilen Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi’nin ihalesi sonuçlandı. 17 Şubat’ta gerçekleştirilen ve 7 firmanın katıldığı ihale ile ilgili ayrıntıları paylaşan Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Recep Ören, “Projemiz ihalesini 4 milyon 847 bin 600 TL’lik teklifleri ile Surtaş Madencilik İnşaat Taahhüt Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi kazanmıştır. Kamuoyuna saygıyla arz eder, Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi’nin şehrimiz ve Karasu’ya hayırlı olmasını dileriz” diye konuştu.

Mavi Bayrak Dalgalanacak
Yaklaşık 25 bin metrekarelik alan üzerinde hayat bulacak Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi’nde çalışmalar kısa süre içerisinde başlayacak. Proje kapsamında alana amfi tiyatro, plaj futbol ve voleybol sahaları, oturma ve çocuk oyun grupları, yürüyüş yolları ve diğer sosyal alanlar inşa edilecek. Projenin tamamlanması ile Karasu sahilinde mavi bayrak dalgalanması için önemli bir adım da atılmış olacak. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Kocaali ve Karaboğaz sahillerinde başlatılacak projeler üzerinde çalışmaların devam ettiği ifade edildi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz