Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

SGB'den Vali Coş'a Ziyaret

Coş"‘Basının birlikteliği örnek olmalı"

GÜNCEL
SGB'den Vali Coş'a Ziyaret

Coş"‘Basının birlikteliği örnek olmalı"

Vali Hüseyin Avni Coş, Sakarya Gazeteciler Birliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Aydıntepe ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.
 

KİMLER KATILDI?
Vali Coş’un kabulünde Başkan Zeki Aydıntepe, Başkan Yardımcıları Ferruh Bulut, Salih Yalçıntaş, Genel Sekreter Zerrin Anıl, Muhasip Betül Balcı, Denetim Kurulu Üyeleri Gülhan Yılmaz, Safa Polat ve yönetim kurulu üyeleri Ekrem Ürdüç, Semra Can, Ediz Canbaz ve Ahmet Kaya yer aldı.
 

“ÖNEMLİ BİR GÖREV ÜSTLENDİK”
Sakarya’da tüm gazetecileri bir çatı altında toplamak için böyle bir yapılanma içerisinde yer aldığını ve genç bir ekiple çalışacak olmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Birlik Başkanı Zeki Aydıntepe, “Sakarya’da faaliyet gösteren tüm gazetecileri bir çatı altında toplayarak, önemli hizmetler yapmak istiyoruz. Bu anlamda gençlerimiz ile birlikte yola çıkarak önemli bir görev üstlendik. Şehrimizin yöneticileri ile birlikte bu şehre bir şeyler kazandırmak adına uyum içerisinde çalışmalar yapmak istiyoruz” dedi.
 

“ŞİMDİDEN KUTLUYORUM”
Gazetecilerin sağladığı birlikteliğin örnek olmasını temenni eden Vali Coş ise, “Bu yolda tüm ekibinize ve yeni katılacak arkadaşları şimdiden kutluyorum. Sizin bir büyük olarak, genç arkadaşlarla birlikte böyle bir yapılanma içerisinde yer almanız bizi de sevindirdi. Sakarya basını yaptığı çalışmalarla kamuya önemli katkılar sağlıyor. Birlikteliğinize katkı sunmak bizi de mutlu eder” dedi.
 

“KATKINIZ TAKDİRE ŞAYAN”
Sakarya basınının başlatılan uyuşturucu seferberliğinde büyük katkı sağladığını belirten Vali Coş, “Uyuşturucu için başlattığımız ve toplumun her kesiminin seferberliği ile önemli yol kat edilmiştir. Çalışmalarımız sürerken, Sakarya basınını katkılarını da takdire şayan buluyoruz. Bu ve buna benzer konularda basanımızın kamuya, milletimize ve şehir yönetiminize katkılarını sürdüreceğine inancım tamdır” diyerek, teşekkür etti. / Haber Merkezi


 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 4 =