Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Ortaklar ilk kez biraraya geldi

SP ve BBP Seçim çalışmalarına start verdi

GÜNCEL
Ortaklar ilk kez biraraya geldi

SP ve BBP Seçim çalışmalarına start verdi

7 Haziran Seçimlerinde ittifak kararı alan Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi seçim çalışmaları kapsamında faaliyetlere başladı.

Saadet Partisi İl Başkanlığı binasında icra edilen Karargâh toplantısı ile seçim sürecinde yapılacak çalışmaların planlanması yapıldı. Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nin il, ilçe, seçim işleri ve karargâh başkanlarının katılımlarıyla yapılan toplantıda milletvekili adayları da hazır bulundu.

Karargâh Başkanı Ahmet Manav’ın açılış konuşması ve yapılacak çalışmalarla ilgili bilgilendirmeleri sonrasında Milletvekili adayları teşkilat mensuplarına selamlama konuşmaları yaptı. İlk olarak kürsüye gelen Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi ve Sakarya 1.Sıra milletvekili adayı İsmet Aksoy oldu. Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi arasında yapılan ittifakın halk nezdinde büyük itibar gördüğüne değinen Aksoy “ Bu ittifak Allah’ın izniyle yeni dönemde ülkemizi yönetecek inançlı kadroların meclise girmesine vesile olacaktır” dedi.

İsmet Aksoy’un konuşması sonrası kürsüye gelen 2. Sıra milletvekili adayı Eyüp Yıldırım; “Bu ittifak birbirimizle olan kardeşlik bağlarımızı daha da kuvvetlendirecek ve insanlığa hizmet yolunda bizlere aşk, azim ve heyecan katacaktır. Ben inanıyorum ki bu kadrolar 7 Haziran seçimlerinde en güzel sonuçların ortaya konulmasına vesile olacaktır. Çünkü biz sadece ülkemizin değil tüm insanlığın saadeti için çalışan bir davanın mensuplarıyız” dedi.

Daha sonra kürsüye gelen Büyük Birlik Partisi İl Eski Başkanı ve Saadet Partisi 3. Sıra milletvekili adayı Suat Çillioğlu’ da Saadet Partisi ile yaptıkları ittifakın önemine dikkat çekti. “ İnşaallah bu ittifak münasebetiyle el ele verecek ve ilimize, ülkemize hayırlar getirecek çalışmalar ortaya koyacağız” diye konuştu.

Parti mensuplarının toplu fotoğraf çektirmesiyle karargah toplantısı sona erdi.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz