Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

MÜSİAD'tan Panel

“2023 Hedefinde Raylı Sistem ve Ulaşımdaki Yeri”

GÜNCEL
MÜSİAD'tan Panel

“2023 Hedefinde Raylı Sistem ve Ulaşımdaki Yeri”

MÜSİAD Sakarya Şubesi, “2023 Hedefinde Raylı Sistem ve Ulaşımdaki Yeri” temalı panel düzenliyor…

Sakarya, raylı sistem yatırımlarında öncü şehir olma yolunda

MÜSİAD Sakarya Şubesi; 18 Nisan Cumartesi günü 13:30 – 17:00 saatlerinde SATSO’da düzenlenecek olan panelin konusu “2023 Hedefinde Raylı Sistem ve Ulaşımdaki Yeri” olacak.

Raylı sistemin genel müdürleri katılacak
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Sakarya Şubesi’nin (MÜSİAD) Otomotiv Sektör Kurulu; “2023 Hedefinde Raylı Sistem ve Ulaşımdaki Yeri” ana temalı bir panel gerçekleştirecek. 18 Nisan 2015 Cumartesi 13:30 – 17:00 saatleri arasında, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Konferans Salonu’nda, MÜSİAD Otomotiv Sektör Kurulu Başkanı Talha Özay Uluğ’un Maderatörlüğü’nde gerçekleşecek olan panele; TÜVASAŞ Genel Müdür Vekili Hikmet Öztürk, TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı ve Durmazlar Holding AŞ. Genel Müdür Yardımcısı Sabahattin Ara konuşmacı olarak katılacak.

2023 vizyonuna hazırlanan Sakarya
Sakarya’nın raylı sistemler alanında önemli yatırım şehri olacağına dikkat çeken MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç, Türkiye’nin hedefindeki 2023 vizyonuna hazırlanan Sakarya için büyük önem verdiklerini ifade ettiği panele, tüm ilgili çevreler ve sektör temsilcilerini davet etti. İlgili çevrelerden edinilen bilgiye göre, raylı sistemler alanında yatırım fırsatlarının dile getirileceğini umdukları panele ilginin de büyük olacağı beklenmektedir. Katılımcıların raylı sistem tecrübelerini paylaşacağı sunumların yer alacağı panel, bu alanda yatırım yapacak yeni girişimcilere de ufuk açacak önemli bir faaliyet olacak.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 2 =