Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

MÜSİAD 89. GİK için Manisa’da

Bakan Şimşekle görüşecekler

GÜNCEL
MÜSİAD  89. GİK için Manisa’da

Bakan Şimşekle görüşecekler

MÜSİAD Sakarya Şubesi; 10 – 12 Nisan 2015 tarihleri arasında Manisa’da, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in katılımlarıyla gerçekleşecek olan 89. Genel İdare Kurulu (GİK) Toplantısı’na katılıyor.

MANİSA’YA GİTTİLER
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç, beraberindeki başkan yardımcıları Adnan Borazancıoğlu ve Yaşar Coşkun, Sektör Kurulları Başkanı Mustafa Gavasoğlu, Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı İsmail Koç ve Araştırmalar Komisyonu Başkanı Dursun Döğer ile birlikte 89. GİK Toplantısı’na katılmak için Manisa’ya gitti.

BAKAN ŞİMŞEK İLE GÖRÜŞECEK
10 – 12 Nisan 2015 tarihleri arasında Manisa Anemon Otel’de Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve Genel Başkan Nail Olpak ile Yurtdışı ve Türkiye genelindeki şube başkanlarının katılımlarıyla gerçekleşecek olan MÜSİAD 89. Genel İdare Kurulu Toplantısı’na katılacak olan MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç,  protokol ziyaretleri, Gik Gala Programı, Başkanlar Toplantısı, Yurtiçi Teşkilatlanma Komisyon Başkanlar ve Sektör Kurulları Komisyon Başkanları toplantısında da olacak. Toplantıda; Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile de görüşecek olan Genç, teması gelir üzerinden alınan vergiler, harcama üzerinden alınan vergiler, servet üzerinden alınan vergiler ile vergi usul hukuku alt başlıkları ile ilgili Sakarya’nın sorunlarıyla ilgili sunumda bulunacak.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz