Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Hacıeyüpoğlu'ndan Sakaryaspor için önemli açıklamalar

GÜNCEL
Hacıeyüpoğlu'ndan Sakaryaspor için önemli açıklamalar

Genel Kurul’a gidecek Sakaryaspor için en yerinde kararın mevcut Başkan Selahattin Aydın ile yola devam etmek olduğunu aktaran AK Parti Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, “İnşallah Selahattin Aydın ve ekibiyle Sakaryasporu çok daha iyi günler bekliyor olacak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Avukat Recep Hacıeyüpoğlu, program yapımcısı Yahya Bakır’ın hazırlayıp sunduğu Kent Gündemi programının bu haftaki konuğu oldu. Programda yerel ve genel siyasete dair açıklamalarda bulunan Hacıeyüpoğlu, 17 Haziran Çarşamba günü Olağanüstü Genel Kurula gidecek olan Sakaryaspor için olası senaryoları da değerlendirdi.

Aydın ve Ekibine Destek

Sakaryaspor eski Kulüp Başkanı olması vesilesi ile süreci yakından takip ettiğini belirten Recep Hacıeyüpoğlu, Sakaryaspor’un iyiliği için mevcut Başkan Selahattin Aydın ile yola devam edilmesi gerektiğini vurguladı. Hacıeyüpoğlu, “Ortada ciddi bir emek söz konusu. İlk günden bu yana Selahattin Başkan ve yönetiminin kararlı çalışmalarını yakından izliyorum. Sakaryaspor’da Kulüp Başkanlığı yapmış biri olarak oldukça başarılı bir grafik sergilediklerini rahatlıkla ifade edebilirim” diye konuştu.
 

Daha Güzel Günler Göreceğiz

Sakaryaspor’un 2. Lige çıkamamasının tüm şehri yasa boğduğunu ancak bunun faturasını ödemesi gerekenin Selahattin Aydın ve ekibi olmadığını da açıklamalarına ekleyen Milletvekili Adayı Hacıeyüpoğlu, “Kulübümüzün kurumsallaşma yönünde attığı adımlar, borçlarına dönük yapılandırmalar, mali disiplin ve diğer girdi-çıktılarla tablo net; oldukça başarılı bir ivme söz konusu. İnşallah Selahattin Aydın ve ekibiyle Sakaryasporu çok daha iyi günler bekliyor olacak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz