Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Hacıeyüpoğlu: CHP’nin sayfası çoktan kapandı

Seçim çalışmalarına Akyazı’da devam etti

GÜNCEL
Hacıeyüpoğlu: CHP’nin sayfası çoktan kapandı

Seçim çalışmalarına Akyazı’da devam etti

Seçim çalışmalarına Akyazı’da devam eden AK Parti Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, CHP’nin derdinin sadece yaraları kaşımak olduğunu söyledi. Hacıeyüpoğlu, “CHP eski Türkiye’nin siyasi yöntem ve uygulamalarıyla yeni Türkiye’nin inşasına engel olamayacak. Onların sayfaları çoktan kapandı” dedi.

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Avukat Recep Hacıeyüpoğlu, 7 Haziran Genel Seçim çalışmalarını Akyazı’da sürdürdü. Programı kapsamında Akyazı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yavuz Tepeçınar ile bir araya gelen, hastalara acil şifa temennilerini ileten Hacıeyüpoğlu, günün devamında Akyazı Belediyesi’nin hizmet filosuna dahil ettiği yeni araçlar için düzenlenen törende de yerini aldı.
 

Koalisyon Kâbusları Olacak
Akyazı’daki yoğun programı kapsamında Sanayi Sitesi esnafı ve Tırcılar ve Kamyoncular Kooperatifi üyelerini de ziyaret eden Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, günü Şerefiye Mahallesi’nde sonlandırdı. Şer odaklarının Türkiye’nin önünü kesmek için cansiperane bir mücadele içerisinde olduklarını hatırlatan Hacıeyüpoğlu, koalisyon rüyaları görenlerin 7 Haziran’da büyük bir kâbusla uyanacaklarının altını çizdi.
 

Sadece Yaraları Kaşıdılar
Konuşmasının devamında Cumhuriyet Halk Partisi’ne de eleştiriler yönelten Recep Hacıeyüpoğlu, CHP’nin hiçbir dönemde milletin dilini konuşamadığına vurgu yaptı. Hacıeyüpoğlu, “Siyasal hayatımıza şöyle bir bakalım; CHP’nin ne sağdan oy toplayabildiğini görürüz, ne de sola tam yaranabildiğine rastlarız. CHP siyasi hayatımızın hangi döneminde yaralara merhem olma amacı gütmüştür? Onların derdi daima yaraları kaşımak, milletin beklenti, talep ve dilinin tam tersiyle konuşmak oldu. Eski Türkiye’nin siyasi yöntem ve uygulamalarıyla yeni Türkiye inşa edilemez. CHP’nin defteri çoktan kapandı” diye konuştu.
 

Yeni Anayasayla Daha Güçlü Türkiye
Türkiye’nin hantal bir anayasal düzenle yoluna devam etmesinin mümkün olmadığını da açıklamalarına ekleyen Recep Hacıeyüpoğlu, “Dünya her alanda hızla değişir ve gelişirken; siyasal iktidarları kilitleme ve çalıştırmamaya ayarlanmış mevcut anayasal sistemimizle yola devam etmemiz mümkün değil. 13 yıllık AK Parti iktidarında kazanılan tüm haklarımızı teminat altına alacak sivil, demokratik, özgürlükçü bir anayasayla yeni Türkiye’nin inşasını sağlayacağız. Akyazı’nın, Sakarya’nın, Türkiye’nin güçlü desteğiyle ikinci yarıda büyümeye ve gelişmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz