Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Vali Coş Agora’da keyifli vakit geçirdi

GÜNCEL
Vali Coş Agora’da keyifli vakit geçirdi

Agora Adapazarı’nın açılışında binlerce insanın yoğun ilgi gösterdiği Agora Eğlence Merkezi
önemli bir konuğu ağırladı. Vali Hüseyin Avni Coş eğlence merkezini ziyaret ederek keyifli anlar yaşadı.

EĞLENCELİ ANLAR
Odak Grup Yönetim Kurulu Başkanı Gürcan Oral eşliğinde Vali Hüseyin Avni Coş eğlence merkezini ziyaret ederek eğlenceli anlar yaşadı. Agora eğlence merkezi oyuncaklarını deneyerek ilk olarak test eden Coş, Odak Grup Yönetim Kurulu Başkanı Gürcan Oral ile birlikte sanal kayak oyununu oynayarak keyifli vakit geçirdi.

ÖZEL OYUNLAR
7’den 70’e tüm ziyaretçiler tarafından ilk gününde yoğun ilgi gören Agora Adapazarı Aile  Eğlence Merkezi’ni 5000’e yakın kişi ziyaret ederek, keyifli ve eğlenceli vakit geçirdi. 1450 metrekarelik kapalı alanda yer alan yüze yakın ürün grubu ile kendini çocuk hisseden herkese eğlenerek kaliteli zaman geçirme fırsatı sunan Agora Adapazarı Eğlence Merkezi yeni  ve birbirinden özel oyunları Adapazarı’na taşıdı.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Agora Alışveriş Merkezi’nin İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan;  Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi’nin açılış gününde ziyaretçiler tarafından oldukça yoğun ilgi gördüğünü belirterek 7’den 70’e herkesin keyifli vakit geçirdiğini ve bundan sonra ki süreçte de aynı ilginin sağlanması için müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflediklerini vurguladı.  Agora Eğlence Merkezi’nin tüm yaş grupları tarafından büyük beğeni gördüğünü belirten Noyan, eğlence merkezindeki hizmet kalitesini her zaman en iyi şekilde sürdüreceklerini açıkladı.
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 5 =