Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Tecrübeli Koç İmzayı Attı

Okan Hoca’yla Şampiyonluğa

SPOR
Tecrübeli Koç İmzayı Attı

Okan Hoca’yla Şampiyonluğa

Büyükşehir Basketbol Takımı yeni sezon için başlattığı antrenör arayışlarını sonlandırdı. Büyükşehir gerçekleştirilen imza töreni ile takımın başına tecrübeli Koç Okan Çevik’i getirdi.

Sakarya Büyükşehir Belediyespor Profesyonel Basketbol Takımı yeni sezonda takımın başına geçireceği antrenör arayışlarını tecrübeli Koç Okan Çevik ile sonlandırdı. Şen Otel’de gerçekleştirilen imza töreninin ardından değerlendirmelerde bulunan Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Orhan Bayraktar, kısa süre içerisinde yeşil siyahlı ekibe transfer edilecek yeni isimleri de kamuoyu ile paylaşacaklarını duyurdu.

Okan Hoca’yla Şampiyonluğa
Kariyerinde önemli başarılar bulunan tecrübeli bir ismi takımın başına getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını da belirten Bayraktar, “İnşallah Okan Hocamızla birlikte yeni sezonda oldukça güzel işlere imza atacağız. Kısa süre içerisinde de transfer çalışmalarımızı başlatıyoruz. Takımımıza dahil edeceğimiz kaliteli isimlerle birlikte yeni sezonda hedefimiz şampiyonluk olacak. Biz ilk gün yola çıkarken ‘Şehrin bir de basketbol takımı olsun’ demedik. Şehrin ciddi bir basketbol potansiyeli olduğunu biliyorduk. Geride bıraktığımız iki yıl da bunu ispatladı” diye konuştu.

Hedefimiz 1. Lig
Büyükşehir Basket’in kurulduğu ilk gün itibari ile Basketbol 1. Ligi’ni hedeflediğini de açıklamalarına ekleyen Orhan Bayraktar, “Büyükşehir’e inanan güçlü bir yönetimle yola çıktığımız ilk gün hedefleri olan bir takım olacağımızı söylemiştik. Biz Basketbol 1. Ligi’ni istiyoruz. Hedefimiz değişmedi. Ne yazık ki bu sezon 1. Lig’i play-offta kaybettik. Ancak bu bizi yolumuzdan alıkoymuş değildir. Tecrübeli bir hoca, kaliteli bir ekiple inşallah bu sezon hedefimize ulaşacağız. Okan Hocamızın Büyükşehir Basketbol Takımına hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz