Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sakarya’dan Afrika’ya Yardım Köprüsü

Başkan Toçoğlu kampanyaya herkesi davet etti

GÜNCEL
Sakarya’dan Afrika’ya Yardım Köprüsü

Başkan Toçoğlu kampanyaya herkesi davet etti

Başkan Toçoğlu, SAÜ Öğrencileri Dayanışma Platformu tarafından başlatılan ‘Kampüs’ten Afrika’ya 1 Kuyu 1 Göz Açma’ yardım kampanyasının tanıtım standını iş adamları ile ziyaret etti.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Üniversitesi Öğrencileri Dayanışma Platformu tarafından başlatılan ‘Kampüs’ten Afrika’ya 1 Kuyu 1 Göz Açma’ yardım kampanyası tanıtım standını Sakaryalı iş adamları ile ziyaret etti. Daha önce Başkan Toçoğlu üniversite öğrencileri ile bir araya gelmiş, başlatılan kampanyaya tüm şehri destek olmaya davet etmişti.

Destek Sözü
Gerçekleştirilen ziyarette yardım kampanyası ile ilgili son verileri Başkan Toçoğlu ve iş adamları ile paylaşan Eğitim-Bir-Sen Üniversite Şubesi Başkanı Yaşar Kahraman, destekleri için Toçoğlu ve iş adamlarına teşekkür etti. Sakaryalı iş adamları ise yardım kampanyasında görev alan tüm öğrencileri tebrik ederek, Afrika’ya tam destek sözü verdi.

Yardımda Bulunmak İçin
SAÜ’de faaliyet gösteren 12 öğrenci topluluğu tarafından başlatılan yardım kampanyasına bağışta bulunmak isteyenler tüm cep telefonu operatörlerinden ‘SAU AFRIKA’ yazıp 3072’ye mesaj atarak 5 TL’lik destekte bulunabilirler. Ayrıca Türkiye Finans Bankası’nın 1730058 hesap numarası kullanılarak da kampanyaya katılım sağlanabilir. Başlatılan yardım kampanyası ile Afrika’da bir adet su kuyusu açılması ve yüz Afrikalı vatandaşın katarakt ameliyatının gerçekleştirilmesi amaçlanıyor. ‘1 Kuyu 1 Göz Açma’ yardım kampanyası ile ilgili ayrıntılı bilgi 0551 120 40 90 numarasından alınabilir.
 

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 4 =