Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

"Hemşeri Dernekleri Zenginliğimizdir"

Toçoğlu'na Erzurum ve Hemşinliler Derneklerinden ziyaret

GÜNCEL

Toçoğlu'na Erzurum ve Hemşinliler Derneklerinden ziyaret

Hemşeri dernekleri üyeleri ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Şehrimizde faaliyetlerini sürdüren tüm hemşeri dernekleri değerlerimize değer katıyorlar. Geçmişten güç alarak birlikte geleceğin Sakarya’sını inşa ediyoruz. Şehrimizi dünyanın en yaşanabilir kentlerinden biri haline getirmek için çalışıyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Erzurumlular Derneği Başkanı Adnan Akbaş ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Gerçekleştirilen ziyarette Başkan Toçoğlu’na dernek çalışmaları ile ilgili bilgiler veren Akbaş, Erzurumlulara verdikleri destekler için Toçoğlu’na teşekkür etti.

Değer Katıyorlar
Hemşeri derneklerinin Sakarya’nın zenginliğini oluşturduklarına dikkat çeken Başkan Zeki Toçoğlu, “Şehrimizde faaliyetlerini sürdüren tüm hemşeri dernekleri değerlerimize değer katıyorlar. Geçmişten güç alarak birlikte geleceğin Sakarya’sını inşa ediyoruz. Şehrimizi dünyanın en yaşanabilir kentlerinden biri haline getirmek için çalışıyoruz. Erzurumlu kardeşlerimize de çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

Gelecek İnşası İçin Önemli
Programın devamında Sakarya Hemşinliler Derneği Başkanı Hakan Özgül ve Yönetim Kurulu üyelerini Büyükşehir’de misafir eden Başkan Toçoğlu, geçmişi unutmanın geleceğin inşasını olumsuz etkileyeceğinin altını çizdi. Toçoğlu, “SAMEK bünyesinde yeni dil eğitimleri başlatarak hemşeri derneklerimizin dillerini daha rahat öğrenmelerini sağlayabiliriz. Bu konuda bize ulaşacak talepleri değerlendirecek, kültürlerin geleceğe aktarılmasında elimizden gelen desteği sunacağız” dedi.
 

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 4 =