Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

DP Genel Başkanı Uysal Sakarya’ya geliyor

Ergül seçim obosü ile şehir turu atacak

GÜNCEL
DP Genel Başkanı Uysal Sakarya’ya geliyor

Ergül seçim obosü ile şehir turu atacak

Demokrat Parti İl Başkanı İsmail Ergül, DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın, 30 Mayıs Cumartesi günü Sakarya’ya geleceğini açıkladı

DP il Başkanı İsmail Ergül, Genel Başkan Gültekin Uysal’ın seçim çalışmaları nedeniyle 30 Mayıs’ta Sakarya’ya geleceğini ve seçim otobüsüyle şehir turu atacağını vatandaşlarımızı ve esnaf ziyaretleri yapacağını ifade etti.

Ergül konuytla ilgili yaptığı açıklamasında”  Genel başkanımızı Cumartesi günü sabah saat 10. da Arifiye gişelerinde karşılayıp, Parti otobüsümüz ile şehir turu atılıp, Genel başkanımız sayın Gültekin Uysal vatandaşlarımızı selamlayıp vatandaşlarımızla kucaklaşacak olup, Esnaf Kefalet Düğün Salonunda saat 11.15 te Basınımızla, partililerimizle bir araya gelerek geniş katılımlı basın toplantısı yapılacak ifadelerini kullandı.      Ergül açıklamasının devamında“ Genel başkanımız ziyaretlerinde esnafımıza ve vatandaşlarımıza seçim proje çalışmaları hakkında bilgiler verecek. Geçmiş’te Demokrat Parti özellikle çiftçilerimize refah bir ortamda yaşamayı sağlamıştı. Ak Parti, Türkiye Cumhuriyeti döneminde yapılanlarını 13 yıldan beri yapıldığını ve geriye doğru gidildiğinde hiçbir şey yapılmadığını ifade ediyorlar. Biz DP olarak satan değil yapanız, dün yaptık bugün yine yaparız. Özellikle DP ile Anavatan döneminde bir çok projeyi hayata geçirerek ülkemize kazandırdık” ifadelerine yer verdi.
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 1 =