Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

"Devletin kapısına çekinerek giderdik"

Ahde Vefa Grubu Başkanı Mükerrem Koç "Eskiden devletin herhangi bir kapısına çekinerek giderdik. Şimdi kurum müdürlerimiz iş insanlarını yerlerinde ziyaret ederek devletin teşviklerini anlatıyor" dedi.

GÜNCEL

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Erhan Çavuş ve İşkur İl Müdürü Tekin Kaya, Ahde Vefa Grubu üyelerini SGK il binasında misafir etti. SGK İl Müdürü Erhan Çavuş, "İş dünyası ile devletin kurumları arasındaki bağları daha da güçlü kılmak için bu tür birliktelikleri çok önemsiyoruz" diyerek çalışmalarından bahsetti. İşkur İl Müdürü Tekin Kaya da pandemi döneminin hemen ardından ilimizde işçi alımlarının yüzde 25 oranında arttığını söyleyerek, "8 organize sanayi bölgemiz de tam kapasite ile çalışıyor" dedi.

'ESKİDEN ÇEKİNİRDİK'

Nazik davetleri ve ev sahiplikleri için il müdürleri Erhan Çavuş ve Tekin Kaya'ya teşekkür eden Ahde Vefa Grubu Başkanı Mükerrem Koç ise, "Eskiden devletin herhangi bir kapısına çok düşünerek ve çekinerek giderdik. Şimdi kurum müdürlerimiz iş insanlarını, esnafımızı, tüccarımızı yerlerinde ziyaret ederek devletin teşviklerini anlatıyor. Ben de bu tür çalışmalarından dolayı müdürlerimizi kutluyor, bizleri misafir ettikleri için kendilerine tekrar teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 8 =