Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Öğretmenin Emeği Sohbetin Demi buluşması Sapanca ilçesindeki öğretmenlerle gerçekleştirildi

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı'nın öğretmenlerle bir araya geldiği Öğretmenin Emeği Sohbetin Demi ilçe buluşmaları Sapanca' da gerçekleştirildi.

İLÇELER
Öğretmenin Emeği Sohbetin Demi buluşması Sapanca ilçesindeki öğretmenlerle gerçekleştirildi

Sapanca Gölü'nün eşsiz manzarası eşliğinde öğretmenlerle bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, öğretmen buluşmalarına verdiği önemi bir kez daha ifade etti.

Farklı kademe ve branşlarda görev yapan 24 öğretmenin katılım gösterdiği buluşmada, okullarda yapılan etkinlikler hakkında deneyim ve görüş alışverişinde bulunuldu.

Valiliğimiz himayelerinde İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak yürütülen sosyal ve akademik projelere değinen Savaşçı, #Nehir, #SporSakarya, #SanatSakarya, #BilimSakarya gibi projeler ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı ve öğretmenler müzik öğretmenlerinin enstrümanlarıyla icra ettikleri şarkılara eşlik ettiler.

Buluşmaya katılan öğretmenlere toplantının sonunda teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Savaşçı, öğretmenlere çalışmalarında başarılar dilerken her konuda onların destekçisi olduğunu belirtti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
8 + 1 =