Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

"Bende gönüllü bir neferim"

Hacıeyüpoğlu'ndan vakıflara ziyaret

GÜNCEL

Hacıeyüpoğlu'ndan vakıflara ziyaret

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Recep Hacıeyüpoğlu İlim ve Hikmet Kültür Eğitim Dayanışma Vakfını ziyaret ederek, Gönüleli Derneğinin yardım gecesine katıldı.

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Recep Hacıeyüpoğlu ilk olarak Sakarya Gönüleli Derneği’nin gecesine katılarak dernek üyeleri ile bir araya geldi. Gece ile ilgili konuşan Hacıeyüpoğlu, Gönüleli Derneğinin toplumda çok önemli bir yeri olduğunu söyledi.

Hacıeyüpoğlu daha sonra İlim ve Hikmet Kültür Eğitim Dayanışma Vakfını ziyaret etti. Vakıf üyeleri ile bir araya gelen Hacıeyüpoğlu vakıf üyeleriyle sohbet ederek süreç hakkında bilgi verdi. Hacıeyüpoğlu, “İlim Hikmet Vakfının çalışmalarını yakından takip ediyorum. Vakfın başkanlığını yapan meslektaşım Avukat Haluk Can’a bu görevde başarılı çalışmaların devamını diliyorum. İnsanı önemseyen hatta eşref-i mahlûkat olan insanı ilim ve hikmet ile donatmayı amaçlayan vakfın, bende gönüllü bir neferiyim. Mazlumder Başkanlığında bulunmuş biri olarak, bu gibi dernek ve vakıfların toplum için ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyorum. Milletvekili aday adayı olarak değil, Sakarya’da yaşayan bir avukat olarak kendilerine her zaman desteğe hazır olduğumu ifade etmek isterim. Eğer partim bana adaylığı layık görür ve halkımızın teveccühü ile meclise gidersek, Sakarya’da ki STK’ların daha iyi temsil edilmesi anlamında göstermeye niyetli olduğum irade de; İlim ve Hikmet Vakfı’da önemli bir yer tutacaktır” dedi.

Vakıf Yöneticileri Hacıeyüpoğlu’na başarılar diledi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz