Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Yılbaşı Hediyesi almayanlar bu fuara!

Sakarya Girişimci Kadınlar Derneği tarafından düzenlenen SAKİKAD alışveriş panayırı, cıvıl cıvıl ortamı ile vatandaşlardan tam not almayı başardı. Yeni yıl hediyesi almak isteyenlerin uğrak noktası olan panayırda el emeği birçok ürün çeşidi uygun fiyatları ile alışveriş severleri bekliyor.

GÜNCEL
Yılbaşı Hediyesi almayanlar bu fuara!

Fuar ilk günlerini olumsuz hava koşullarına rağmen başarı ile geride bıraktı. Önümüzde ise güneşli bir hafta Sakarya'yı bekliyor. Sakarya Girişimci Kadınlar Derneği tarafından, Cadde54 ve Serdivan AWM arasında bulunan alışveriş panayırı, bir çok ünlü ve uzman isimi misafir etti. Fuarın ikinci gününe sevilen ünlü isimlerden Nur Viral ve Mina Ölmez damga vurdu. 22-30 Aralık tarihleri arasında düzenlenen fuarı ziyaret etmeyi unutmayın.

Kadın Kadının Yurdudur

Pek çok kadın girişimci tarafından hazırlanan el emeği ürünlerin sergilendiği ve satışının gerçekleştiği alışveriş panayırı ile kadınlar hem ticarete atılıyor hem de yenilikçi el emeği hediye kataloğu sunuyor. Yeni yıl hediyesini henüz almamış herkes Cadde54 ve Serdivan AWM arasında düzenlenen fuara davetli!

Önemli isimler fuarda bir arada

Fuarın açılış gününde girişimci kadınlarımıza destek vermek adına birçok önemli isim katıldı. Sakarya girişimci kadınlar derneği ve Dernek Başkanı Nagihan Aygün ev sahipliğinde düzenlenen fuara; Söğütlü Kaymakamı Cevat Gün, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül , Arifiye belediye başkanı İsmail Karakullukçu , AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ,Ak parti kadın kolları başkanı Yasemin Turan , Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Nilgün Akman ve birçok protokol üyesi katılım gösterdi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
8 + 2 =