Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Yener, Sakaryaspor 50. Yıl Marşı’nın

Albüm Kapak Çekimlerini tamamladı

SPOR
Yener, Sakaryaspor 50. Yıl Marşı’nın

Albüm Kapak Çekimlerini tamamladı

Sakaryaspor stadında, takımın vefalı ve güçlü taraftarlarıyla yeni çıkacak olan Sakaryaspor 50. Yıl Marşı albüm kapak çalışması kapsamında, soğuk havaya rağmen çekimler yapıldı.

Tarihte Sakarya için ilk şarkı olan “Onun Adı Efsane Sakarya” şarkısı ve 5 yıl önce piyasaya çıkan “Ne Ask Ne Hayat” single albümü ile sevilen Sakaryalı ünlü sanatçı Akif Yener; Sakaryaspor için İstanbul’da aranjesini yaptığı “Sakaryaspor 50. Yıl Marşı”nın albüm kapak çalışmasını da bitirdi.

Kapak çekimleri Sakaryaspor stadında gerçekleşti

“Onun Adı Efsane Sakarya” ve “Ne Ask Ne Hayat” şarkılarının bestekarı Sakaryalı Ünlü Pop Müziği Sanatçısı Akif Yener, Sakaryaspor için yazdığı söz ve müziği kendisine ait olan yeni şarkısı olan Sakaryaspor 50. Yıl Marşı albüm kapak çekimlerini, Sakaryaspor stadında tamamladı.

 Soğuk havaya rağmen, taraftarlarla

Yaklaşık 1 ay içinde piyasaya çıkması planlanan Sakaryaspor 50. Yıl Marşı’nın kapak fotoğrafının çekimleri; Stüdyo Elele sahibi Hilmi Elele’nin destekleriyle Doğan Sezkin tarafından sanatsal bir kurguyla, soğuk havaya rağmen Sakaryaspor’un vefalı ve güçlü taraftarlarıyla birlikte, Sakaryaspor stadı ve Stüdyo Elele’de gerçekleşti.

 Şarkıda Tatangaların isminin de geçiyor

Sakaryaspor 50. Yıl Marşı albümü, Sakarya protokolünün ve medyaya yapılacak görkemli bir tanıtım programından sonra, tüm, taraftarın, Tatangaların ve müzikseverlerin beğenisine sunulacak. Şarkıda, 25.yılını kutlayan Tatangaların isminin de geçmesi, şarkıya olan ilginin hat safhada olması bekleniliyor.

 Albüm, yaklaşık 1 ay içerisinde piyasada olacak

Aynı zamanda Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sanatçısı da olan , 92.1 Hür Fm 5. Boyut Program Yapımcısı ve Yaşam Koçu-Kişisel Gelişim Uzmanı “Onun Adı Efsane Sakarya” ve “Ne Ask Ne Hayat” şarkılarının bestekarı Sakaryalı Ünlü Pop Müziği Sanatçısı Akif Yener; başta Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Sakaryaspor Başkanı Selahattin Aydın olmak üzere albüm çalışmasında emeği geçen, Puanx A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Prodüktörü Abdullah Reis ile kapak fotoğrafları için desteğini esirgemeyen Stüdyo Elele sahibi Hilmi Elele’ye, kapak çekimleri esnasında kendilerine içten ve yakında davranışlarıyla kolaylık sağlayan Sakaryaspor Stad Müdürü Ayhan Kılıç ve stad yetkililerine teşekkür etiğini söyledi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz