Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

En anlamlı turnuva

Geyveli sporcuların 15 madalyası anneleri için!

SPOR
En anlamlı turnuva

Geyveli sporcuların 15 madalyası anneleri için!

Gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğünün 2015 yılı karate il faaliyet programında yer alan 8 Mart Dünya kadınlar günü bayanlar il şampiyonası Serdivan Sakarya spor salonunda yapıldı.

Sakaryalı 145 bayan sporcunun mücadele ettiği turnuvada, 25 bayan hakem, 13 bayan antrenör katılırken ve sporcuların anneleri de tribünlerde yerlerini aldı. Turnuva renkli ve bir o kadarda anlamlı oldu.

Turnuvaya Sakarya gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Salih Koşu, Hendek belediye başkanı İrfan Püsküllü, Eski Hendek belediye başkanı ve Milletvekili aday adayı Ali İnci, Sakarya üniversitesi öğretim üyesi Doçent Dr. Çetin Yaman katıldı.

Bayanlar il şampiyonasında mücadele eden Geyveli sporcular 5 birincilik, iki ikincilik, sekiz üçüncülük toplamda 15 madalya kazandı…

Miray Keleş 1.
Rabia Nur güler 1.
Zeynep Tutku Tunç 1.
Fatmanur Güler 1.
Çiğdem Ayözen 1.
Beyza Sonay 2.
Esra Tavşan 2.
Kübra Kayıkçı 3..
Kübra Çoban 3.
İclal Kübra Öz 3.
Cansu Ateş 3.
Aslınur Mutluay 3.
Burcu Keleş 3.
İkbal Çolak 3.
Sevde Özcan 3.

Teknik Direktör Uğur Kobaş, antrenörler Memduh Sakarya, Yaşar Ordu “Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi büyük başarılar, kıymetli annelerin yetiştirdikleri seçkin evlatlar sayesinde olmuştur .İnşallah sporcularımız ileride ulu önderimizin söylevine yakışır sporcular olurlar. Emeği geçen herkesi kutluyoruz” dedi.
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz