Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Ünver Taraklı'da MHP'yi anlattı

MHP Milletvekili adayı Orhan Ünver Taraklı'da seçim çalışmalarını sürdürdü. Ünver'in ziyaretinde çekilen bir fotoğraf ise günün konusu oldu.

GÜNCEL
Ünver Taraklı'da MHP'yi anlattı

MHP Milletvekili adayı Orhan Ünver Taraklı'da seçim çalışmalarını sürdürdü. Ünver'in ziyaretinde çekilen bir fotoğraf ise günün konusu oldu.

Taraklı'da çekilen fotoğrafta Ünver, MHP'nin çalışmalarını ve iktidar hedefini anlatırken ayağa bile kalkmadan asık bir yüze dinlediği fotoğraf günün konusu oldu.

Ünver'in basın birimi ise Taraklı ziyaretini medya kuruluşlarına şu duyuru ile servis etti: 

Gece gündüz bayır çamur, soğuk sıcak dur durak bilmeden seçim çalışmalarını artırarak sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya Milletvekili Adayı Orhan Ünver, çalışmalarına Taraklı İlçesi’yle devam etti. Geyve’den Taraklı’ya doğru giderken,  karayolundaki çökmelerle karşılaşan Ünver; “Burada sürücüler tehlike ile karşı karşıya. AKP hükümetinin övünerek, bahsettiği yollardan biri olan Geyve ile Taraklı ilçelerini birbirine bağlayan karayolundaki çökmeler, vatandaşları tehlikeye sokuyor. AKP’nin övündüğü yol ancak böyle olur” diyerek, tepkisini dile getirdi. Taraklı merkezinde bütün esnafları tek tek ziyaret ederek, hayırlı olsun dilekleriyle birlikte, partisine oy isteyen Ünver; Ünver, vatandaşlarla buluşarak, ilçe halkıyla dertleşti. Vatandaşın sıkıntılarını dinleyen Orhan Ünver, çay ikramlarını da geri çevirmedi. “Taraklı Sakarya'nın tarihi ve kültürel anlamda örnek gösterilebilecek bir aynasıdır” diyen Ünver: “Biz bu bölgenin cazibe merkezi olması için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Taraklı adeta saklı Cennet
Taraklı'nın kendi başına zaten bir değer olduğuna dikkat çeken Ünver; “Bir reklam filmiyle burası Ülke çapında tanındı. Yerel yöneticilerin yapamadığını özel bir firma yaptı. Burası şuan kendi halinde, kendi kendine yeten bir yer. Yerli turistin çok ilgisini çekiyor. Taraklı Sakarya'nın tarihi anlamda örnek gösterilebilecek bir aynasıdır. Bu bölgeye daha çok yatırım ve hizmet gerekiyor. Taraklı tem hak ettiği yerde değil. Taraklı’nın daha da gelişmesi gerekiyor. Taraklı daha fazla hizmet almalı, Buda ancak MHP iktidarında olacaktır. Biz bu bölgenin cazibe merkezi olması için elimizden geleni yapacağız. Sağlık sorunlarını çözeceğiz, spor sahası yapacağız. Çünkü burası adeta saklı bir cennet” diye konuştu.
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 9 =