Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sorunlarımızı Birlikte Çözeceğiz

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, meslekte 25 yılını dolduran ve yeni başlayan esnafları ziyaret ederek plaket takdim etti.

GÜNCEL
Sorunlarımızı Birlikte Çözeceğiz

Sıklıkla oda üyesi esnaflarla bir araya gelerek istişarelerini sürdüren Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, meslekte 25 yılını dolduran meslektaşlarını işyerlerinde ziyaret ederek teşekkür plaketi verdi.

Birlikte yönetim anlayışıyla çalışmaları uyum içinde sürdürdüklerini belirten Başkan Akdardağan, “Sakarya’nın en büyük esnaf ailesi olarak her görüşü ve fikri çok önemsiyoruz. Esnaflarımızın isteği, sorunu ve talepleri bizim için çok önemlidir. Meslekte 25 yılını dolduran üyelerimizi ziyaret ederek hem hizmetleri için teşekkür ediyor, hem de fikir alışverişinde bulunuyoruz. Geçmişte olduğu gibi bugün ve yarın birlikte daha güçlü olarak tüm sorunlarımızı çözeceğiz. Esnaflarımızın taleplerini ilgili mercileri aktarmaya, sorunları istişareyle çözmeye ve mesleğimizi gelecek nesillere aktarmak için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz" dedi.

Başkan Akdardağan ayrıca mesleğe yeni başlayan üyelerini de ziyaret ederek, “Mesleğimize yeni başlayan ve açılışlarını yapan üyelerimizi de ziyaret ederek ailemize katılmaları nedeniyle mutlu olduğumuzu belirtiyor, hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Tüm çabalarımız ve gayretimiz esnaflarımızın yarınlara güvenle bakabilmesi içindir.  Allah tüm esnafımıza hayırlı bereketli kazançlar versin.” Dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 1 =