Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Serdivan’da Vergi Ödemelerinde Kolaylık

Emlak, Çevre Temizlik Vergileri ile İlan Reklam borçlarının 2. taksit dönemi başladı. Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre 30 Kasım 2023 tarihine kadar devam edecek vergi ödemelerinin 2. Taksitleri kapsamında Emlak, Çevre Temizlik, İlan ve Reklam borçları ödenebilecek.

İLÇELER
Serdivan’da Vergi Ödemelerinde Kolaylık

Serdivan Belediyesi, vergi ödemeleri döneminde vatandaşların işini kolaylaştıracak uygulamaları devreye soktu. Serdivan Belediyesi vezneleri dışında da ödeme yapılabileceğini, ödeme yapmak isteyenlerin www.serdivan.bel.tr üzerinden kolaylıkla işlem yapabilecekleri belirtildi.  
5 Adımda Kolay Ödeme
Serdivan Belediyesi, internet üzerinden ödeme yapmak isteyenler için yönerge yayınlayarak 5 adımda ödeme işleminin tamamlanacağını duyurdu. 
www.serdivan.bel.tr adresine girdikten sonra, e-belediye sekmesini seçtiğinizde karşınıza çıkacak hızlı sorgulama bölümünden TC kimlik numaranız ve doğum tarihinizle bir arama yaparak ödenecek tutara ulaşabilmenizin mümkün olduğu belirtildi. 
25-26 Kasımda Vezneler Açık Olacak
Ayrıca Serdivan Belediyesi internet erişimi olmayan vatandaşlarını düşünerek 25-26 Kasım tarihlerinde belediye veznelerinin açık olacağını buradan ödeme yapılabileceğini duyurdu. 

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 8 =