Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

‘Sokağın Sesini Dinliyoruz’

Sokak sokak, karış karış şehri dolaştıklarını söyleyen AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Siyasi hayatımızın en başından beri sokağın sesini dinledik. Siyaseti halkın içinde ve onlarla birlikte yaptık” dedi

İLÇELER
‘Sokağın Sesini Dinliyoruz’

STK Ziyaretleri
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, teşkilat ve sivil toplum kuruluşu ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Alemdar, dün ilk olarak Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, Meclis Başkanı Bekir Uztürk ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Ziyaretlerine MÜSİAD ve Sakarya Seyyar Giyim Eşyası Satıcıları Esnaf Odası’yla devam eden Başkan Alemdar, daha sonra Katlı Pazaryeri’nde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Esnafa hayırlı işler dileyen Alemdar, “Esnaf başımızın tacı. Her zaman onların yanında olduk, destek verdik. Allah hepsine hayırlı ve bereketli kazançlar nasip etsin” dedi. 
Teşkilat Ziyaretleri
Teşkilat ziyaretlerine İl Kadın Kolları Başkanlığı ile başlayan Başkan Alemdar, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. Başkan Alemdar, “Kadın Kollarımızın bu davaya katkısı ve emeği çok büyük. Allah hepsinden razı olsun” ifadelerini kullandı. Adapazarı İlçe Teşkilatı’nı da ziyaret eden Başkan Alemdar, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve İlçe Başkanı Samet Çağlayan tarafından karşılandı. Teşkilat bazında son ziyaretini Erenler İlçe Teşkilatı’na yapan Başkan Yusuf Alemdar, daha sonra sokak sokak dolaşarak vatandaşlarla bir araya geldi. 
Halkın İçindeyiz
Sokak sokak, karış karış şehri dolaştıklarını söyleyen Başkan Alemdar, “Siyasi hayatımızın en başından beri sokağın sesini dinledik. Siyaseti halkın içinde ve onlarla birlikte yaptık, sevinçlerini, kederlerini birlikte paylaştık. İyi ve kötü günlerinde her zaman hemşehrilerimizin yanında olduk. Halkımızın ferasetine her zaman güvendik ve inandık. Siyasetimizi bu anlayışla sürdürmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 6 =