Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

SATSO 7. Meslek Komitesi Geleneksel Futbol Turnuvası Tüm Heyecanıyla Devam Ediyor

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini yürüten, çoğunluğunu ısıtma, soğutma ve mekanik tesisat sektör temsilcisi 7. Meslek Komitesi tarafından tertip edilen 6. Geleneksel Futbol Turnuvası başladı.

SPOR
SATSO 7. Meslek Komitesi Geleneksel Futbol Turnuvası Tüm Heyecanıyla Devam Ediyor

İlki 2008 yılında başlayan ve bu yıl 6. düzenlenen futbol turnuvasında komite üyesi 14 takım yer alıyor. A ve B grubu olarak ikiye takımlar, yeşil sahada mücadele ediyor. Her maç günü iki ayrı gruptan 2 takım birbiriyle mücadele ettiği turnuvada komite üyeleri ve sektör temsilcileri geleneksel turnuva vesilesiyle kaynaşma fırsatı buluyor; dostluk, dayanışma ve iş birliği pekiştiriliyor.
7. Meslek Komitesi Başkanı Salih Kılınçarslan; “Geleneksel futbol turnuvamızı gerçekleştirmekten mutluluk duyuyor, sporun birleştirici gücüne inanıyoruz. Komite olarak sektörümüzde akıl birliğini esas alan, istişare kültürüyle bir olarak sorunların çözümü için çabalayan bir sisteme hakimiz. Üyelerimizi her hafta sıklıkla ziyaret ediyor, sohbet eşliğinde sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini not alıyoruz. Bunun yanında da böyle sportif faaliyetler ile sektörümüzün kendi içindeki iletişimi, aidiyet duygusunu daha da artırmak için çabalıyoruz. İlki 2008 yılında düzenlenen futbol turnuvamızı devam ettirmiş olmanın memnuniyetini yaşıyoruz. Komitemize mensup firmalarımızın oluşturduğu 14 takım birbiriyle kıyasıya mücadele ediyor, sportif centilmenliği esas alarak yeşil sahada rekabet ediyorlar. Turnuvamızda 1. haftayı geride bıraktık. Çok güzel maçlar ve mücadeleler seyrettik. Umuyoruz ki bu gelenek yıllar boyunca SATSO çatısı altında devam edecektir. Destekleri için SATSO’muza ve geleneksel futbol turnuvamıza sponsor olan üyemiz ALTEK Teknik Tesisat firmasına teşekkür ediyorum.” dedi. 

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 3 =