Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sapanca’da 19 Mayıs Coşkusu

Sapanca Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Uzunkum Park’ta Gençlik Şenliği düzenledi.

İLÇELER
Sapanca’da 19 Mayıs Coşkusu

Sapanca Belediye Başkanı Nihat Arda Şahin’inde katıldığı şenlik, 7’den 70’e her yaştan vatandaşın yoğun ilgisiyle adeta bir halk buluşmasına döndü. Gençler, çocuklar ve aileleri gölün kıyısında renkli birbirinden güzel etkinliklerle doyasıya eğlendiler. Çocuklar ve gençler için panayır oyunları, slow motion 360, mini bowling, şut penceresi, canlı langırt, mini golf, rodeo, şişme beyzbol, karikatüristik, hint kınası, ve sahne gösterilerinin yer aldığı programda şarkı ve marşlarla katılımcılar coşku dolu bir gün yaşadılar. Sapanca’nın genç sanatçılarından Ziver ve Cevat’ın sahnesiyle Sapanca halkı 7’den 70’e eğlendiler.
Bugünün gençleri yarının geleceği
Gençlerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayan Sapanca Belediye Başkanı Nihat Arda Şahin; “Bizler Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda onlara sımsıkı bağlanarak, değerlerimizi kaybetmeden onun yolunda ilerlemeye devam edeceğiz” dedi ve şöyle devam etti: “Sevgili gençler, gözlerinizdeki ışıkta geleceğe dair umutlarınızı görüyorum. Bu ülkenin aydınlık yarınlarını inşaa edecek sizlersiniz. Birlikte Ata’mızın bize en büyük emaneti olan Türkiye Cumhuriyeti’ne sahip çıkacağız. Bugünün gençleri yarının geleceği tüm gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum” dedi. 

Sapanca Belediye Başkanı Nihat Arda Şahin, vatandaşlarla sohbet edip bol bol fotoğraf çektirdi. Programa katılanlar, gerçekleşen organizasyondan duydukları memnuniyeti dile getirdiler ve bu tür etkinliklerin devam etmesini istediler.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 2 =