Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Şampiyonluğa Kulaç Attı

Büyükşehir'in Sporcusundan Büyük Başarı

SPOR
Şampiyonluğa Kulaç Attı

Büyükşehir'in Sporcusundan Büyük Başarı

Mehmet Erdem Sanvar anısına düzenlenen Master Yüzme Şampiyonası’nda Büyükşehir Belediyespor yüzücüsü Abdulselam Çalkan birinci oldu. Başarılı sporcu; 50,100 ve 150 metre yarışlarında kürsünün en üstünde yer almayı başardı.

Sakarya Büyükşehir Belediyespor Kulübü yüzücüsü Abdulselam Çalkan, Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından merhum yüzücü Mehmet Erdem Sanvar anısına düzenlenen Master Yüzme Şampiyonası’nda birinci oldu. 2 – 4 Aralık tarihleri arasında farklı şehirlerden 43 kulübün katılımı ile Sakarya Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen şampiyonada Büyükşehir Belediyespor yüzücüsü Abdulselam Çalkan 50, 100 ve 150 metre kurbağalama yarışlarında kürsünün en üstünde yer almayı başardı. Alınan şampiyonluktan dolayı Abdulselam Çalkan’ı tebrik eden Kulüp Başkanı Orhan Bayraktar, sporcuya başarılarının devamını diledi.

Sportif Başarılar
Bayraktar açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “Sporun her alanında başarılı olmayı hedefleyen bir şehiriz. Basketboldan hentbola, yüzmeden karateye kadar birçok branşta kulübümüz çalışmalar gerçekleştiriyor. Önemli başarılara da imza atıyoruz. İnşallah sportif başarılar ile adından söz ettiren bir şehir olacağız. Bu vesile ile yüzme şampiyonasında birinci olan sporcumuz Abdulselam Çalkan’ı tebrik ediyorum.”

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 4 =