Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Vatanın Asıl Sahipleri Sizlersiniz

Şehit ve Gazi Yakınlarına Böyle Seslendi

GÜNCEL
Vatanın Asıl Sahipleri Sizlersiniz

Şehit ve Gazi Yakınlarına Böyle Seslendi

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesi, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaret etti.
Belediye Başkanı Öztürk’ün makamında gerçekleşen ziyarete Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Derneği Sakarya Şubesi adına Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Çakır ve Başkan Yardımcısı Hayrettin Kaplan katıldı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şehit ve gazilerin vatanın asıl sahipleri olduğunu belirten Başkan Öztürk “Bu vatan için gözünü kırpmadan şehadet şerbetini içen şehitlerimiz ve o şerbeti içmek için gözünü kırpmadan atılan gazilerimizin rütbesi şüphesiz hepimizden üstündür. Şehit yakınları bu vatana canlarını teslim eden kimselerdir. Bizler vatanın asıl sahipleri olan şehit yakını ve gazilerimize her daim sahip çıkmalıyız. Bu vesile ile ziyaretimize gelen Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesi Başkanı Bülent Çakır ve Yardımcısı Hayrettin Karaman’a teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Derneği Sakarya Şube Başkanı Bülen Çakır da Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’e desteklerinden ötürü teşekkür ederek çalışmalarında belediye ile ortak hareket edeceklerini belirtti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 6 =