Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Sakarya’nın Güçlü Kadınları El Ele

SAKİKAD Başkanı Nagihan Aygün "Toplu Gayret Vatanı Ayakta Tutar"

GÜNCEL
Sakarya’nın Güçlü Kadınları El Ele

Sakarya’nın güçlü kadınları Sakarya Girişimci kadınlar Derneğinin önderlik ettiği proje kapsamında tek çatı altında, depremzedelerin yaralarının sarılması için yardım kermesinde buluşuyor.

Asrın felaketi sonrasında ortaya koyduğu projeler ile asrın felaketinden etkilenen depremzedeler için çalışan Sakarya Girişimci Kadınlar Derneği (SAKİKAD) Tüm siyasi partilerin İl ve İlçe Kadın Kolları, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Adapazarı Belediyesi, Sakaryaspor, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası(SATSO), Sakarya Üniversitesi (SAÜ), Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi(SUBÜ), Kız Meslek Lisesi, Halk Eğitim Merkezi, Sivil Toplum Kuruluşları ve Sakarya’nın tüm girişimci kadınlarının katılımlarıyla, 11.03.2023 Cumartesi günü Demokrasi Meydanı'nda bir kermes düzenliyor.

Kermesle ilgili açıklamalar yapan ve herkesi kermese davet eden SAKİKAD Başkanı Nagihan Aygün" Sakarya tek yürek olduk.Girişimci kadınlar önderliğinde toplumun herkesimi ile birlikte depremzedelerin yaralarının sarılması için ilk günden bu yana gayret sarf ediyoruz.toplu gayret vatanı ayakta tutar sloganı ile yola çıktık. Düzenleyeceğimiz kermesten toplanacak geliri deprem bölgesinden gelen ihtiyaçlar doğrultusunda kullanmayı hedefliyoruz. Yardımın büyüğü küçüğü olmaz. Herkesi kermesimize destek olmaya, alışverişe davet ediyoruz.Depremzedelere destek olmaya çağırıyoruz" dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 1 =