Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Öztürk SAMOB üyeleriyle bir araya geldi

"Hayallerimizi büyütmemiz gerekiyor"

GÜNCEL
Öztürk SAMOB üyeleriyle bir araya geldi

"Hayallerimizi büyütmemiz gerekiyor"

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Kemal Öztürk: “Bir tane ortak hayal kurarsanız ve ona inanmış bir ekiple yola çıkarsanız Allah’ın izni ile başaramayacağınız bir şey yoktur” dedi. 

Anadolu Ajansı (AA) eski Genel Müdürü, AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Kemal Öztürk, seçim çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Öztürk, kahvaltıda Sakarya Mobilyacılar Birliği (SAMOB) Başkanı Ramazan Çokal ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Hoş sohbet ortamında gerçekleşen kahvaltıda konuşan Öztürk, “Sakarya’da bir dünya şehri olabilecek potansiyel var. Bu hedefler ancak potansiyele inanmış bir ekip ile gerçekleştirilebilir. Hayallerimizi büyütmemiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Aday Adayı Öztürk, konuşmasının devamında, “Yaşadığım tecrübeler içerisinde şuna inandım ve gördüm, bir tane ortak hayal kurarsanız ve ona inanmış bir ekiple yola çıkarsanız Allah’ın izni ile başaramayacağınız bir şey yoktur. Şehir ayrıca küçük hedeflerden dolayı tıkanmış durumda. Büyük hedef, büyük hayal kurarsanız küçükleri zaten gerçekleşiyor. Hedefi büyütmemiz, hayallerimizi büyütmemiz gerekiyor, Sakarya’nın böyle bir sorunu var maalesef. Küçük hesaplar, büyük idealleri öldürür her zaman” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz