Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Erenler'de yollar genişliyor

Öztürk" Ticari alanlarımıza prestij kazandırıyoruz"

GÜNCEL
Erenler'de yollar genişliyor

Öztürk" Ticari alanlarımıza prestij kazandırıyoruz"

Erenler Belediyesi ekipleri ilçe genelinde yol genişletme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. 
  Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Şehit İlhan Aras Caddesi üzerinde kalan dik yokuş, Değirmendere mahallesi değirmendere caddesi ve Çaykışla mahallesi 18. Cadde yol genişletme çalışmalarına hız verdi.
  Çaykışla mahallesinde ki çalışma ile 8 metre genişliğinde olan yol 12 metre genişliğe çıkartılırken, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yürütülen Şehit İlhan Aras caddesinde kalan dik yokuş yol çalışmasında ise yol genişliği 10 metreden 25 metre genişliğine çıkartılıyor. Aynı şekilde Değirmendere caddesinde ise 8 metre olan yol genişleme çalışması ile 12 metre genişliğine çıkartıldı.
  İlçe genelinde sürdürülen yol genişletme ve yeni yol açma çalışmaları ile şehir trafiğinin büyük ölçüde rahatlatıldığını belirten Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “İlçe genelinde sürdürdüğümüz yol düzenleme çalışmaları ile bir yandan trafik akışını engelleyen noktalarda yol genişletme çalışmalarımıza devam ederken bir yandan da ticari alanlara prestij kazandırıyoruz. Kırsal alanlarda da aynı şekilde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu manada Çaykışla mahalle sakinleri ve mahalle muhtarımızın talebi üzerine o bölgede yol genişleme çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımızın öncelikli taleplerini bir an önce yerine getirmek için büyük gayret sarf ediyoruz” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz