Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Odağımız İnsan Sevdamız Serdivan

Seçim sonrası mahallelere yönelik teşekkür ziyaretlerini sürdüren Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, “Her zaman söylediğim gibi; bizim odağımız insan, sevdamız Serdivan” dedi

İLÇELER
Odağımız İnsan Sevdamız Serdivan

MAHALLE ZİYARETLERİ
Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, seçim sonrası mahallelere yönelik teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor. İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, yönetim kurulu ve belediye meclis üyelerinin de katılımıyla Aşağıdereköy, Yukarıdereköy ve Esentepe mahallelerini ziyaret eden Başkan Çelik, vatandaşlara destekleri için teşekkür ederken onların istek ve şikâyetlerini de dinliyor.
ÖZVERİLİ ÇALIŞMA
Ziyaretlerin devam edeceğini söyleyen Başkan Çelik,” Göreve gelir gelmez hızlı bir şekilde işe koyulduk. Gördüğümüz eksikler ve vatandaşlarımızdan bize ulaşan şikâyetler neticesinde önceliklerimizi belirleyerek bir eylem planı hazırladık. Personelimiz gerek sahada gerekse belediyemizde büyük bir özveriyle çalışıyor. Nerede bir eksik varsa anında müdahale ederek sorunları çözmeye gayret ediyoruz” dedi.
HALKIN İÇİNDE
Fırsat buldukça vatandaşlarla bir araya geldiğini söyleyen Başkan Osman Çelik, “Seçim öncesinde de söz verdiğim gibi halkın içinde bir başkan olacağım. Beni sık sık esnafın yanında, çarşıda pazarda, hemşehrilerimizin iyi ve kötü günlerinde karşınızda bulacaksınız. Telefonlarım ve kapım hep açık olacak. Siyasi anlayışımızın temelinde insan yatıyor. Her zaman söylediğim gibi; bizim odağımız insan, sevdamız Serdivan” ifadelerini kullandı.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 9 =