Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Mithatpaşa Ortaokulu'ndan 100’üncü Yıl Klibi

Cumhuriyetimizin 100. yılının coşku ve sevinçle kutlandığı bugünlerde Mithatpaşa Ortaokulu, 323 öğrencisi ve öğretmenleri ile birlikte hazırladığı gösteriyle harika bir Cumhuriyet klibine imza attı.

GÜNCEL
Mithatpaşa Ortaokulu'ndan 100’üncü Yıl Klibi

Atatürk'ün en büyük eseri olan Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 100. yılına özel bir hatıra bırakmak isteyen Mithatpaşa Ortaokulu öğrencileri, öğretmenleri Tarık Arslan koordinatörlüğünde Hakan Azgı, Atakan Gündoğdu, Mürvet Türk, Yasin Özüm, Rıfat Naci Çelik tarafından Cumhuriyet çocuklarının, cumhuriyeti ilelebet yaşatmak ve sürdürmek için her zaman kendini geliştireceğini, daima bir ve beraber olacağını anlatan güzel bir kareografi  hazırladılar ve bu anlar yine okul öğretmeni Tekin Özcan tarafından kayda alındı.

 

Mithatpaşa Ortaokulu Müdürü Hüseyin Mutlu, hafta boyunca öğrencilerin Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında değişik etkinlikler gerçekleştirdiklerini söyledi. Okul Müdürü Mutlu; "Bu sene Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlanmakta. Bu gayeyle okullarda değişik etkinlikler yapılıyor. Çocuklarımız da hafta boyunca çeşitli çalışmalar yaptılar. Bugün 323 kişilik bir öğrenci grubumuz Cumhuriyetimizin 100. yılı temalı güzel bir kareografi hazırladılar. Yine 323 kişilik öğrenci grubumuz ile Harmandalı oynadılar. Ülkemizin umudu, gururu, çocuklarımızın emeğine, yüreğine sağlık. Cumhuriyet yeni neslin omuzlarında yükselecek. Bu şuurla çocuklarımızı yetiştiriyoruz.” dedi.

 

 

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 4 =