Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Geyve’nin Geleceğine 70 Milyonluk Yatırım

GÜNCEL
Geyve’nin Geleceğine 70 Milyonluk Yatırım

Geyve Karaçam Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen konuşan Başkan Zeki Toçoğlu; “Geyve’nin geleceği için 70 milyonluk yatırımı hayata geçiriyoruz. İnşallah hemşerilerimizin desteğiyle yeni Geyve’nin, yeni Sakarya’nın inşasını sürdüreceğiz. 7 Haziran’da tüm mazlum coğrafyadaki kardeşlerimizin gözü Türkiye’de olacak. İnşallah Sakarya’dan AK Parti’ye çok güçlü bir destek vereceğiz.”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karaçam Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen programa Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra AK Parti Milletvekili Şaban Dişli, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, AK Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak ile çok sayıda vatandaş katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak, “İnşallah pazar günü sandıkta istikrar ve hizmete devam diyeceğiz. İnşallah 7 Haziran akşamı hedefimize ulaşacağız” dedi.

70 Milyonluk Yatırım
Programın devamında konuşan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “Hamdolsun AK Parti davalıları olarak dik duruşumuzda hiçbir zaman ödün vermedik. Verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Gece gündüz çalışarak milletimize verdiğimiz sözleri yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz. Altyapı, temiz içmesuyu ve asfalt çalışmaları için 70 milyonluk yatırımı hayata geçiriyoruz. Pamukova – Geyve bağlantı yolunu hizmete açtık. Geyve Devlet Hastanesi’nin ihalesini yaptık. İnşallah milletimizin desteğiyle hizmetlerimizi artırarak sürdüreceğiz” diye konuştu.

Gücümüzü Ankara’dan Alıyoruz
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “7 Haziran’da tüm mazlum coğrafyadaki kardeşlerimizin gözü Türkiye’de olacak. İnşallah istikrarımızı koruyacağız. Sakarya’nın tüm ilçelerinde de verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz ve getirmeye de devam edeceğiz. Geyve’nin geleceği için 70 milyonluk yatırımı hayata geçiriyoruz. İlçemizi sağlam altyapıyla buluşturduk. Geyve’mizin daha sağlıklı bir çevreye kavuşması için Atıksu Arıtma Tesisi inşasını başlattık. Çalışmalarımız sürüyor. İlçemizde altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgeleri asfaltladık. İnşallah hemşerilerimizin desteğiyle yeni Geyve’nin, yeni Sakarya’nın inşasını sürdüreceğiz. Önümüzde önemli bir seçim var. Genel seçimlerin ülkemiz ve tüm mazlum coğrafya için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz