Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Aydın'dan iş adamlarına çağrı

"Kurtuluş İş Adamlarından Geçer"

SPOR
Başkan Aydın'dan iş adamlarına çağrı

"Kurtuluş İş Adamlarından Geçer"

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın, "Kulübün kurtuluşu için şehrin sanayici ve iş adamları sazı eline almalıdır" dedi.

SAKARYASPOR ARTIK TEMiZ
Başkan Aydın, 17 Haziran kongresi öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Aydın, "Sakaryaspor artık eski günlerdeki gibi değil. Artık arkası temiz bir kulüp var. Futbolcuya borcu olmayan, transfer tahtası açık olan sıfır bir kulüp. Bu yüzden iş adamları ve sanayiciler artık kaçmamalı. Bu takımın kurtuluşu şehrin iş adamları ve sanayicilerinden geçiyor. Düzgün insanlar bu markaya sahip çıkmalı. Yönetime gelecek olan tribüne bakarak iş yapmamalı. Basının eleştirilerine tahammül etmeli" dedi.

DAHA BüYüK iSiMLER ÇIKSIN
17 Haziran'da gerçekleştirilecek olan Sakaryaspor olağanüstü genel kurulu öncesinde herhangi bir hazırlık yapmadığını belirten Aydın, "Benim ille de Sakaryaspor'a başkan olayım diye bir merakım yok. İnanıyorum ki benden daha iyi isimler çıkacaktır. Ancak şehri yönetenler beni burada görmek istiyorsa buna hayır demem. Koltuk sevdalısı değilim. İnşallah benden daha iyi isimler gelir. Ancak yeniden Sakaryaspor'a başkan olursam çok şey değişecek. Özellikle menajerler konusunda daha sert olacağım. Bu takımı bozan menajerler oldu" dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz