Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Erenler’de Gençlik Bir Adım Önce: Hediye İnternet

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, gençlere tüm operatörlerde geçerli olmak üzere ücretsiz 2 gb internet kartları hediye ediyor.

İLÇELER
Erenler’de Gençlik Bir Adım Önce: Hediye İnternet

2 Gb’lik İnternet

Erenler Belediyesi gençlere yönelik çalışmalarına devam ediyor. Son olarak gençlere yönelik internet müjdesinde bulunan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, kendisine gelen genç ziyaretçilere ve ziyaretlerinde dağıtmak üzere 2 gb’lik ücretsiz internet kartlarıhediye ediyor.

Hediye İnternet

Hayatın her alanında gençlerin yanında olmak istediklerini ifade eden Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Geleceğimiz olan gençlerimiz bizler için çok değerli. İlçemiz genelinde devam eden çalışmaların yanı sıra gençlerimiz içinde hediye internet kartları hazırlattık. Bu kartları belediyemize gelen ve gittiğimiz program ve ziyaretlerde görüştüğümüz gençlerimize hediye ediyoruz” dedi.

Katkı Sağlaması Dileğiyle

Başkan Fevzi Kılıç, “Gençlerimiz için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Biz gençlerimizin interneti eğitimleri başta olmak üzere kendilerine katkı sağlayacakalanlarda kullanacaklarına inanıyoruz. Genç kardeşlerimin internetlerini güzel günlerde kullanması dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz