Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Geyve Süleyman Gülsüm Odabaş İlk ve Ortaokuluna Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Geyve Süleyman Gülsüm Odabaş İlkokulu öğretmen ve öğrencileri ile bir araya geldi.

İLÇELER
Geyve Süleyman Gülsüm Odabaş İlk ve Ortaokuluna Ziyaret

Geyve Süleyman Gülsüm Odabaş İlk ve Ortaokulunu ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürü Savaşçı, öğrencilerin derslerine konuk olarak yeni eğitim-öğretim dönemi için başarılar diledi. Öğrencilerimizin akademik başarılarının artırılmasına yönelik çalışmaların bu eğitim-öğretim yılında da devam edeceğini belirterek Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce sürdürülen #NehirProjesi kapsamında 8. sınıf öğrencileri için izleme sınavlarının gerçekleştirileceğini ifade etti. #NehirProjesi ile öğrencilerimizin akademik başarılarının artırılmasının yanı sıra sınav heyecanını yenme ve sınav tecrübesi kazanmaları için rehberlik faaliyetleri de gerçekleştirildiğini söyledi.

Ziyareti esnasında okul kütüphanesini de gezen Savaşçı, kitap okuyan öğrencilerimizle sohbet etti. Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce sürdürülen #KitapSakarya projesinin bu sene de devam ettiğini ve okullarımızda her hafta bir ders saatinde kitap okuma etkinliği gerçekleştirildiğini belirtti. Aynı anda farklı ortamlarda benzer duyguları yaşamamızı sağlayan bu projenin öğrencilerimize yeni ufuklar açtığını ve kitap okuma alışkanlığı kazandırdığına değindi.

Temel Eğitimde 10 Bin Okul projesi kapsamında okula yeni açılan Bilişim Teknolojileri Sınıfını da gezen İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, ana sınıfı öğrencilerinin etkinliklerine misafir oldu. Yeni eğitim-öğretim yılının başarılı olması temennisinde bulundu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz