Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Çark Deresi’nin çehresi değişecek

GÜNCEL
Çark Deresi’nin çehresi değişecek

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Başkan Mahallende Söz Sende” programı kapsamında bir araya geldiği Bahçelievler sakinlerine Çark Deresi’nin çehresini değiştirecek yeni projenin de müjdesini verdi.
5 BİN 918 METREKARELİK ALAN…
Bahçelievler Meydan projesi çalışmalarının hızla devam ettiğini ifade eden Alemdar, ilçe genelindeki boş alanları değerlendirerek farklı projelerle kullanıma kazandırdıklarını söyledi. Başkan Yusuf Alemdar; bu kapsamda Çark Deresi kenarı 746. Sokak’ta (Bahçelievler Sağlık Ocağı Yanı) bulunan toplam 5 bin 918 metrekarelik boş alanın da değerlendirileceğini ve projenin tamamlanması ile birlikte Serdivan’ın yeni bir sosyal alana daha kavuşacağını belirtti.
“HAYIRLI OLSUN”
Yusuf Alemdar ihalesi tamamlanan projenin detayları hakkında şunları söyledi; “Yeşil alanları, yürüyüş parkuru, koşu yolları, fitness aletleri ve çocuk oyun gruplarının yanı sıra projemizde engelli vatandaşlarımıza yönelik de çalışma yapılacak ve engelsiz fitness aletleri yerleştirilecek. Oturma gurupları, yeşili, peyzajı ve tüm sosyal donatıları ile Çark Deresi kenarının çehresini değiştirecek projemiz şimdiden hayırlı olsun”

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 8 =