Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Büyükşehirli judocu Balkanlar’da gümüş madalyanın sahibi oldu

Makedonya’nın Manastır şehrinde düzenlenen Minikler Balkan Şampiyonası’na takım olarak katılan Büyükşehir Belediyesi önemli bir dereceyle gümüş madalyaya uzandı.

SPOR
Büyükşehirli judocu Balkanlar’da gümüş madalyanın sahibi oldu

Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Judo takımı 29-30 Haziran tarihleri arasında Makedonya’nın Manastır şehrinde düzenlenen Minikler Balkan Şampiyonası’na katıldı.

Bir başarı daha
Balkan coğrafyasının dört bir yanından turnuvaya katılan onlarca sporcunun arasında Büyükşehir Judo Takımı başarılarına bir yenisini daha ekledi. 

Kıyasıya geçen şampiyonada 24 kiloda yarışan veBalkan ikincisi olan Sakarya’nın judocusu Gülfem Aysima Aydön gümüş madalyanın sahibi oldu.

Hanemize yeni başarılar yazacağız
Büyükşehir’den yapılan açıklamada, “Türkiye’mizin gururu olan Judo Takımımız Makedonya’da düzenlenen Minikler Balkan Şampiyonasında büyük başarı kazandı. 24 kiloda yarışan sporcumuz Gülfem AysimaAydön gümüş madalya kazanarak podyuma çıkma başarısı gösterdi. Antrenörümüzü ve sporcumuzutebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak sporun her alanında başarılı olmak için gayretle çalışacak ve hanemize yeni başarılar ekleyeceğiz” denildi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 5 =