Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Yüce'nin Talimatı İle Gölkent Ve Sinanoğlu Mahalleleri Asfaltlanacak

Ferizli Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Kapalı Pazar Yerinin açılış töreninde konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Gölkent ve Sinanoğlu mahalleri için asfalt müjdesi verdi.

İLÇELER
Başkan Yüce'nin Talimatı İle Gölkent Ve Sinanoğlu Mahalleleri Asfaltlanacak

Ferizlililerin yıllardır özlemle beklediği Ferizli Kapalı Pazar Yeri için görkemli bir açılış gerçekleştirildi. Vatandaşların yoğun katılım gösterdiği törende açılış konuşmasını yapan Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin Ferizli’ye çok güzel hizmetleri olduğunu vurgulayarak, doğalgaz çalışması tamamlanan Gölkent ve Sinanoğlu mahalleleri için asfalt talebinde bulundu.

Sakarya Büyükşehir Belediye BaşkanıEkrem Yüce’nin Ferizli ve diğer ilçelerin alt altyapı ve üst yapısına yaptığı güzel dokunuşlarla şehri daha yaşanabilir bir kent havasına dönüştürmek için verdiği çabaya şahit olduklarını belirten Başkan Gündoğdu, yüzlerce kalabalığın önünde Başkan Yüce’den Gölkent ve Sinanoğlu mahalleleri için asfalt talebinde bulundu.Başkan Gündoğdu talebinde, “Şehrimizin her noktasına ilmek ilmek hizmet işleyen Ekrem başkanımızdan bir ağabeylik, bir babalık daha istiyor ve bekliyoruz. İnşallah bugüne kadar verdiğiniz hizmetleri taçlandıracak, daha önce belediye olan ve büyükşehir yasasından sonra mahalle statüsüne dönen iki mahallemiz, kanayan yaramız, Sinanoğlu ve Gölkent mahallelerimizde doğalgaz sonrası asfalt çalışması acilen gereklidir. Eylül ayında Ferizli’de ki asfalt programında Sinanoğlu ve Gölkent’in de sizlerin talimatıyla programa alınmasını arz ve talep ediyoruz. İlçemize bugüne kadar verdiğiniz hizmetleri taçlandıracağınıza olan inancımızı buradan ifade ediyoruz kıymetli başkanım. Burada ağzınızdan çıkacak cümleyi heyecanla bekleyen hemşerilerimizin mutluluğunu hep birlikte yaşayalım inşallah” ifadelerini kullandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Beklentiye Karşılık Asfalt Talimatı Verdi

Törende konuşanSakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin, “Yeterki İsmail başkanımızistesin. Biz kendisi için dağları deleriz”şeklinde Başkan Gündoğdu’nun talebine verdiği karşılık büyük alkış aldı. Başkan Yüce o iş tamamdır diyerek,doğalgaz çalışmaları tamamlanan hem Gölkent,hem de Sinanoğlu mahallelerinin Büyükşehir asfaltlama programına alınması için yüzlerce kalabalığın önünde talimat vererek şimdiden mahallelerimize hayırlı olsun ifadelerini kullandı.

Başkan Yüce Ferizli’de belirledikleri asfalt programına Sinanoğlu ve Gölkent Mahallerini de dahil ederek çalışmaların kısa sürede başlayacağını müjdeledi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
8 + 5 =