Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Özen, 8 Mart Kadınlar Gününü Kutladı

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Sapanca Belediyesi’nde çalışan bayan personelini ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

İLÇELER
Başkan Özen, 8 Mart Kadınlar Gününü Kutladı

Personeline çiçek takdim eden Başkan Özen, “Sapanca’mızın daha güzel bir kent yapma adına beraber mesai harcadığımız kadın çalışanlarımızın Dünya Kadınlar Günü'nü kutladık. Şehrimizi daha yaşanabilir ve daha güzel bir kent yapma adına verdiğiniz emeklerden dolayı kadın çalışanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yaşamın her alanında bizleri onurlandıran, değerlerimizin yaşatılmasında sergiledikleri fedakârlık ve hoşgörüyle bütün güzelliklere layık olan kadınlarımız her zaman baş tacımız olmuştur. Bu özel günün bütün kadınların hak ettiği yere gelmesi, eşit bireyler olarak toplumda kabul görmesi ve bütün sorunlarının çözümü için bir kıvılcım olmasını temenni ediyorum. Bizler kadınlarımıza ne kadar çok fırsat sunarsak, toplum olarak da o oranda güçleniriz. Bu vesile ile yaşadığımız deprem felaketinde hayatını kaybeden annelerimize ve kadınlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar niyaz ediyorum” dedi.

Başkan Özen, bayan personelin ve belediyeye gelen vatandaşların 8 Mart Dünya Kadınlar Günlerini kutlayarak çiçek takdim etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 4 =