Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

ASRİAD Sakarya Milletvekili Ali İnci’yi ağırladı

ASRİAD Sakarya Şubesi, 28. Dönem AK Parti Sakarya Milletvekili TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi Milletvekili İnci; “Sakarya’mıza değer katan iş dünyamızın her daim yanındayız. Desteğe hazırım” dedi.

GÜNCEL
ASRİAD Sakarya Milletvekili Ali İnci’yi ağırladı

ASRİAD Sakarya Şubesi haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı dernek hizmet binasında gerçekleşti. Şube Başkanı Rıdvan Ulusal’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıda 28. Dönem AK Parti Sakarya Milletvekili, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı aynı zamanda da TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi Ali İnci’de yer aldı. 
İadeyi ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren ASRİAD Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal “Haftalık olağan yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. Milletvekilimiz Sn. Ali İnci derneğimizi ziyareti aynı zamanda da toplantımıza iştirak etmesi bizleri mutlu etti.  Ankara’da ki ziyaretimiz ardından bize iadeyi ziyaret yapmış oldu. Kendisine teşekkür ediyorum. ASRİAD camiası ve üyelerimiz için güzel bir toplantı ve ziyaret oldu. Sayın İnci’ye ASRİAD Sakarya şubemizin faaliyetleri hakkında bilgiler verdik. Güncel ekonomik gelişmeler hakkında karşılıklı istişarelerde bulunduk. Şehrimiz ve ülkemizle alakalı çalışmalarımızı anlattık. Görüş ve düşüncelerimizi dile getirdik Önümüzdeki süreçte ilimiz ve ülkemize yönelik yapacağımız çalışmalarda kendisi ile iletişim halinde olacağız” diye konuştu.

İnci; ASRİAD Sakarya’yı Kurulduğu Günden itibaren Takip Ediyorum
Sakarya Milletvekili Ali İnci;  “ASRİAD Sakarya Şubesini ziyaret ederek kıymetli iş adamlarımızla Hasbihal edip verimli bir Program gerçekleştirdik Şube Başkanımız Rıdvan Ulusal ve yönetim kurulu üyelerine misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum Sakarya’mıza değer katan iş dünyamızın her daim yanındayız ve destekçisiyiz. “dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 4 =