Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

AGDAŞ’tan büyük kolaylık

GÜNCEL
AGDAŞ’tan büyük kolaylık

Şehrin doğal gaz arzını sağlayan AGDAŞ Adapazarı Gaz Dağıtım Şirketi, müşterilerine sunduğu hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. 2015 yılında Çağrı Merkezinde önemli gelişimler gerçekleştiren AGDAŞ, müşterilerinin doğal gaz aboneliklerini Çağrı Merkezi üzerinden yapmalarına olanak sağlayarak, müşterilerine kolaylıklar sunmaya devam ediyor.

BİR TELEFON KADAR YAKIN

AGDAŞ Genel Müdürü Kenan Demir konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Şirket olarak iş süreçlerimizi her gün geliştiriyor ve müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet kalitemizi arttırmayı hedefliyoruz. Yeni oluşturduğumuz sistemle artık müşterilerimiz doğal gaz aboneliklerini Çağrı Merkezimizi arayarak gerçekleştirebileceklerdir” dedi. Ayrıca, AGDAŞ’ın ‘Doğal Gazda Her Yol Tasarrufa Çıkar’ kampanyası kapsamında aboneliğini yaptıran müşteriler, güvence bedeline 4 taksit uygulamasından yararlanabiliyor.

DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

* Çağrı Merkezi üzerinden sadece Abonelik Sözleşmeleri yapılacaktır. Bağlantı Sözleşmesi (ilk abonelik) başvuruları Müşteri Merkezlerinden yapılmaya devam etmektedir.
* Çağrı Merkezinden sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan gerçek kişiler aboneliklerini yaptırabileceklerdir.
* İlk kez doğal gaz aboneliği yapılacak adreslerde, daireye ait bağlantı numarasının müşteriler tarafından bilinmesi; adres tespitinin kısa sürede yapılabilmesi ve işlemlerin daha kısa sürede gerçekleşmesine olanak sağlayacaktır.
* Tekrar doğal gaz aboneliği yapılacak adreslerde, daha önceden doğal gaz kullanıcısına ait abone numarası ya da daireye ait sayaç numarasının müşteriler tarafından bilinmesi; adres tespitinin kısa sürede yapılabilmesi ve işlemlerin daha kısa sürede gerçekleşmesine olanak sağlayacaktır.
* Abone sahipleri ya da noter tasdikli vekilleri doğal gaz tesisat kontrolü ve açımı randevularında sözleşme imzalayacak olmaları sebebiyle adreste bulunmak zorundalardır. Randevu saatinde abonenin ya da noter tasdikli vekilinin adreste bulunmaması durumunda ilgili adreste doğal gaz arzı sağlanmayacaktır.
* Aboneler AGDAŞ’a ibraz etmeleri gereken evrakları, randevu esnasında kendilerine teslim edilen abone zarfı içinde randevu tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün içinde elden ya da posta yoluyla AGDAŞ’a iletmekle yükümlüdürler. İlgili evrakların belirtilen süre içerisinde teslim edilmemesi durumunda adreste doğal gaz arzı durdurulacaktır.
* Çağrı Merkezi üzerinden kredi kartıyla işlem yapmak istemeyen ya da çeşitli sebeplerden dolayı ödemesini o an gerçekleştiremeyen aboneler, AGDAŞ’ın anlaşmalı ödeme noktalarına 7 (yedi) gün içerisinde ödemelerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 7 gün içerisinde ödemeleri gerçekleştirilmeyen abonelikler sistem tarafından otomatik olarak iptal edilecektir.
* Çağrı Merkezi üzerinden ödemelerini gerçekleştirmeyen ve gerçekleştiremeyen aboneler, 7 gün içerisinde ödemelerini gerçekleştirip ilk açımsa; randevu alması için yetkili firmasına başvurmalı, tekrar açımsa; çağrı merkezini tekrar arayıp adreste doğal gaz açımı için randevu almalıdırlar.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz