Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

YRP’li Bozkır: gönlü kırık olanların gönüllerini kazanmaya geliyoruz

Yeniden Refah Partisi’nden Erenler Belediye meclis üyesi aday adaylığını açıklayan Sedat Bozkır; “gönlü kırık olanların gönüllerini kazanmaya geliyoruz” ifadelerini kullandı.

SİYASET
YRP’li Bozkır: gönlü kırık olanların gönüllerini kazanmaya geliyoruz

Yerel seçimlere kısa bir süre kala siyasi partilerde kulisler ve heyecan giderek artmaya devam ediyor. Son olarak Yeniden Refah Partisi (YRP) Erenler Belediyesi meclis üyesi aday adaylığını açıklayan Sedat Bozkır, evraklarını Erenler İlçe Başkanlığına teslim etti.

Yeniden Refah Partisi Erenler İlçe Binasında düzenlenen törene; YRP Erenler İlçe yönetiminin yanı sıra aday adayı Bozkır’ın ailesi ve sevenleri de katıldı. İlçe Başkanlığında düzenlenen törenin ardından açıklama yapan Bozkır; “biz de bu kutlu Milli Görüş yolunda varız. Belediye hizmetlerinin gitmediği için, gönlü kırık olanların gönüllerini kazanmaya geliyoruz. Emanet, ehliyet ve liyakati esas alan Milli Görüş belediyecilik anlayışıyla Erenler’i buluşturmak istiyoruz” ifadelerini kullanarak sürecin Erenler için hayırlı olmasını temenni etti.

Sedat Bozkır kimdir?
09:06.1991 doğumlu olan Bozkır, aslen Erzurumlu. 1997 yılından itibaren Erenler ilçesinde ikamet etmektedir. Aynı zamanda Erenler’de sevilen ve tanınan bir kişiye sahip olan aday adayı, 2006 yılından bu yana et ve çiftçilikte sektöründe esnaflık yapıyor.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 3 =