Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Yıldızlar Futbol İl Birincisi Erenler’den

Başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaret ettiler

SPOR
Yıldızlar Futbol İl Birincisi Erenler’den

Başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaret ettiler

Ortaöğretim okullar arası Yıldızlar Futbol İl Birincisi olan Yeşiltepe Ortaokulu, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaret etti.

Sakarya Yıldız Erkek Futbol Liginde 6 grupta 18 takım arasından birinci gelen Yeşiltepe Ortaokulu Tekirdağ yolculuğu öncesinde Başkan Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Yeşiltepe Okul Müdürü İsmail Yaman ve Beden Eğitimi Öğretmeni Metin Kaya nezaretinde Başkan Öztürk’ü ziyaret eden takım, 17 Nisan’da grup müsabakaları için Tekirdağ’a gidiyor. Erenler Yeşiltepe Ortaokulu sporcuları 17-21 Nisan tarihleri arasında diğer illerin takımları ile mücadele edecekler.
 

Yaman’dan Öztürk’e teşekkür
Okul Müdürü İsmail Yaman ziyarette yaptığı açıkamada; “Bu başarımızı sizinle paylaşmak ve yarın gideceğimiz Tekirdağ yolculuğu öncesinde size Allahaısmarladık için gelmek istedik. Çocuklarımız Sakarya’da 18 takım içerisinde çeşitli müsabakalar sonucunda Sakarya il birinciliğini kazandılar. Biz Erenler’e bağlıyız. Dolasyısı ile bizim bu başarımızla Erenler İlçesinin bir takımının Şampiyon olduğu konuşuluyor. Geçmişte de her türlü sosyal organizasyonlarımıza destek oldunuz ve desteklerinize devam ediyorsunuz. Bizler de hem minnet ve şükran hislerimizi size iletmek hemde vedalaşmak istedik” dedi.

“Erenler’i en iyi şekilde temsil edeceğinize inanıyorum”
Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk yaptığı açıklamada; “Sakarya Şampiyonluğunuzu tebrik ediyorum. İsmail Yaman başarılı bir Müdürdür. Yeşiltepe Okulunda göreve başladığından beri de oraya belirli bir ivme ve başarı kazandırdı. Beden Eğitmi Öğretmeniniz Metin Kaya ile birlikte bu futbol organizasyonunda önemli bir başarı elde etti. Başarılı file bekçiniz ve Gol kralı olan takım kaptanınız Umut Kolpar ile Tekirdağ’da Erenler’i ve Sakarya’yı en iyi şekilde temsil edeceğinize inanıyor ve başarılar diliyorum” dedi.
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 6 =