Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Yazlık ticaret merkezi bölgeye canlılık katacak

AK Parti Belediyeciliğinin temelinde, kaliteli yaşam ortamları tesis etmenin yanı sıra kaliteli iş ve girişim alanları sağlama amacının da yattığını belirten Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, hayata geçirecekleri Yazlık Ticaret Merkezi’nin bölgeye ve şehre hem sosyal hem de ekonomik anlamda canlılık getireceğini söyledi.

SİYASET
Yazlık ticaret merkezi bölgeye canlılık katacak

SOSYAL REFAHI SERDİVAN’IN HER NOKTASINA YAYACAĞIZ
Konut, ticaret, ulaşım, altyapı, nüfus ve ekonomi bileşenlerin arasında Serdivan’ı bir bütün olarak ele aldıklarını ve sosyal refahın Serdivan’ın her noktasına yayılması için projeleri en ince ayrıntısına kadar planlayarak hazırladıklarını dile getiren Osman Çelik, “Yazlık’ta hayata geçireceğimiz Ticaret Merkezi, sosyal cazibe merkezi olarak dikkat çeken bölgemizi ticari olarak da çekici hale getirecek. Kuracağımız bu merkezde yeni bir ticari ekosistem oluşturacağız. Bu merkez Yazlık’ın her geçen gün daha da hareketlenen sosyal hayatının ihtiyaçlarına cevap verecek. Yazlık Ticaret Merkezi’mizde; alışveriş alanları, yeme içme bölümü, ofis alanları, toplum hizmetleri alanlarının yanı sıra yeşil ve açık alanlarla bir bütünsellik sergileyecek. Yer tespitimizi yaptık. Projemiz hazır. Vatandaşlarımız bir yandan ihtiyaçlarını karşılarken diğer yandan girişimcilerimiz ve esnaflarımızın da modern ve konforlu alanlarda nitelikli işler yapmalarına imkan sağlayacağız” ifadelerine yer verdi.

ÖNCELİĞİMİZ KADINLAR VE GENÇLER 
AK Parti belediyeciliğinin; kaliteli yaşam ortamı ile birlikte kaliteli iş ve girişim ortamı sağlama misyonuna uygun hareket ederek projeleri hazırladıklarını dile getiren Çelik, “Bu bağlamda önceliğimiz kadınlar ve gençler olacak şekilde, tüm yatırımcılarımız ve vatandaşlarımız için nitelikli projeler üreterek, konforlu alanlar tesis edeceğiz. Serdivan’ımızın katma değeri yüksek bir ekonomik yapıya kavuşmasını destekleyecek her projenin içerisinde olmaya, bunun için çözüm ortaklarımızla, paydaşlarımızla, yatırımcılarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz” dedi. 

KALKINMADA KİLİT SEKTÖRLERİMİZE DESTEK OLACAĞIZ
Serdivan’da kalkınmanın kilit sektörlerini belirleyerek nitelikli iş gücü oluşturma noktasında adımları süratle atacaklarını ve sürdürülebilir kalkınma için girişimci ve yenilikçi ruhla çalışacaklarını ifade eden Osman Çelik; “Bu hedefimizi ilçenin geneline uygulayacağız. Serdivan olarak bir yandan ekonomik gelişimimizi ve kalkınmamızı devam ettireceğiz. Bunu hayata geçirirken zamanın gerekliliklerini, risklerini, artı ve eksilerini göz önünde bulundurarak çevreyi ve insanı yatırımlarımızın, projelerimizin merkezinde tutmaya devam edeceğiz. Fırsatları takip eden ve kalkınma hedefli bir belediyecilik anlayışıyla vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz” diye konuştu.

KAZANAN GENÇLER, KADINLAR VE TABİ Kİ SERDİVAN OLACAK
Mevcut ekonomik kaynakları koruyacaklarının ve bunlara yenilerini ekleyerek istihdama destek olacaklarının altını çizen Osman Çelik, “Serdivan’ın hangi sektörde nasıl ve ne kadar bir potansiyele sahip olduğunu biliyoruz, farkındayız. Kendisini göstermek için zaman ve zemin kollayan tüm sektörleri biliyor ve yakından takip ediyoruz. Bu alanlara fırsat tanıyacağız. Bu sayede şehrimiz için yeni finans kapıları ve kaynakları da ortaya çıkmış olacak. Kazanan Serdivan olacak, kazanan bu şehirde huzurla yaşayan vatandaşları, gençleri, kadınları olacak” dedi.

SERDİVAN HEPİMİZİN SEVDASI, BU SEVDAYA BİRLİKTE EVET DİYELİM
Pazar günü gerçekleşecek olan seçimlerde herkesi sandığa davet eden Osman Çelik, “Serdivan’ın geleceğine vatandaşlarımızla birlikte imza atmak istiyoruz. 31 Mart’ta inşallah hemşehrilerimizin desteğiyle bunun startını vereceğiz. Her zaman söylediğimiz gibi; atılacak her adımı vatandaşlarımızla birlikte atacağız. Tüm çalışmalarda sadece bir kişi değil herkes söz sahibi olacak. Proje demokrasisi kavramını işte bu yüzden önemsiyoruz. Vatandaşlarımızın evet dediği her şeyi biz öncelikli görev olarak görüyoruz.  Onların onayını alan her çalışmayı da süratle hayata geçireceğiz. Serdivan bizim, hepimizin sevdası. Tüm vatandaşlarımızı 31 Mart’ta bu sevdaya EVET demeye bekliyoruz” diye konuştu. 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 9 =