Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Yavuz, "Tarım Meselelerini Mercek Altına Aldık"

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz "Birlik beraberlik içinde Sakarya için çalışmaya devam ediyoruz." dedi.

SİYASET
Yavuz,

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz "Birlik beraberlik içinde Sakarya için çalışmaya devam ediyoruz." dedi.

Sakarya'nın tarım konularını ele almak için bugün Tarım ve Orman Bakanlığını ziyaret eden Sakarya heyeti, Bakan Vahit Kirişci ile bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantı sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yapan Yavuz "Birlik beraberlik içinde Sakarya için çalışmaya devam ediyoruz. Bugün Tarım ve Orman Bakanlığımızda şehrimizin tarım meselelerini mercek altına aldık." diye belirtti.

Verimli Bir Toplantı Oldu

Verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini kaydeden Genel Başkan Yardımcısı Yavuz "Sayın Bakanımız Vahit Kirisci'ye ev sahipliğinden dolayı teşekkür ediyorum. Verimli geçen toplantımız hayırlara vesile olsun inşallah." paylaşımında bulundu.

Tarım ve Orman Bakanlığında gerçekleşen toplantıya,  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Mehmet Sarıbıyık ile Arifiye İlçe Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve Sapanca İlçe Belediye Başkanı Özcan Özen de katıldı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
8 + 4 =