Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Üstün: İçimizde Hainlere Yer Yok

GÜNCEL
Üstün: İçimizde Hainlere Yer Yok

Şehir genelinde bayramlaşma programlarına katılan AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, “Ülkemiz ve partimiz içerisinde FETÖ’ye destek veren hainleri temizleyeceğiz. Ülkemizin huzurunu bozmaya çalışanlara milletimizle birlikte asla izin vermeyeceğiz. Hainlik yapanlara kesinlikle taviz vermeyeceğiz.” dedi.
AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, şehir genelinden düzenlenen bayramlaşma programlarına katıldı. Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, gerçekleştirilen programlar kapsamında Valilik, Büyükşehir Belediyesi, AK Parti İl Teşkilatı, Sakarya Sanayii ve Ticaret Odası, Arifiye, Pamukova, Geyve ve Taraklı ilçe teşkilatları bayramlaşma programlarına katıldı. Bayramlaşma programının devamında Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, vatandaşlarla sohbet etti.
Birliğimiz Daha da Kuvvetlendi
Ayhan Sefer Üstün, “15 Temmuz’da Türk Silahlı Kuvvetleri’nin içindeki hainler bir darbe girişiminde bulundu. Hamdolsun, milletimiz tankın, topun önüne geçerek göğsünü siper edip, vatanına, milletine ve bayrağına sahip çıktı. Darbeye karşı esnafımız, çiftçimiz, gencimiz, yaşlılarımız, çocuklarımız birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir kahramanlık örneği gösterdi. 15 Temmuz’dan sonra milletimizin birliği daha da kuvvetlendi. Ülkemizde ve partimiz içerisinde FETÖ’ye destek veren hainleri de temizleyeceğiz. Ülkemizin huzurunu bozmaya çalışanlara milletimizle birlikte asla izin vermeyeceğiz” ifadelerini kullandı.
Ülkemizde Yerleri Yok
Üstün, “Türkiye kaldığı yerden yoluna devam ediyor. Şimdi hizmet ve çalışma zamanı. Artık daha fazla çalışacağız. Ülkemizin kalkınmasını sürdüreceğiz. Barajların, köprülerin ve yolların en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Milletimizin hayat konforunu daha da arttıracağız. Ülkemize hainlik yapanlara kesinlikle taviz vermeyeceğiz. Bayrağımız altında hainlik yapanların ve hainlere yardım edenlerin ülkemizde ve partimizde yeri yoktur. Bu hainlerle mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Tüm İslam âleminin kurban bayramını kutluyorum. Bayramın bütün insanlığa huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
8 + 6 =