Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Üstün'Gurbetçiler AK Parti Diyor'

SİYASET
Üstün'Gurbetçiler AK Parti Diyor'

Almanya’da gerçekleştirilen seçim çalışmalarına katılan AK Parti Sakarya Milletvekili Üstün; “Gurbetçilerimizin AK Parti’ye ilgisi yoğun. Gurbetçiler AK Parti diyor.”
AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Almanya’da gerçekleştirilen seçim çalışmalarına katıldı. AK Parti Genel Merkezi tarafından yürütülen yurt dışı seçim çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan Üstün, “Yurt dışı oy kullanma süresi 31 Mayıs Pazar günü sona erecek. Bu kapsamda partimizin Almanya’da gerçekleştirdiği seçim çalışmalarına katıldık. 31 Mayıs’a kadar ülkede Avrupa Türk Demokratlar Birliği ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu kapsamda ziyaretler ve toplantılar gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.
 

Katılım Fazla Olacak
Seçim çalışmaları kapsamında Nürnberg’de destek konvoyunun düzenlendiğini de belirten Üstün, “Yoğun bir katlımla Almanya’nın Nürnberg şehrinde AK Parti’ye destek konvoyu düzenlendi. Onlarca araba ve yüzlerce gurbetçimiz AK Parti’ye destek için bir araya geldi. Gurbetçilerin AK Parti’ye ilgili çok yoğun. Oy kullanımı devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden daha fazla oy kullanılacağını öngörüyoruz. Gurbetçilerimizin AK Parti’ye ilgisi yoğun. Gurbetçiler AK Parti diyor” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz