Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Ünver seçim çalışmalarına hızlı başladı

İlk ziyaret Ankara caddesi esnaflarına

SİYASET
Ünver seçim çalışmalarına hızlı başladı

İlk ziyaret Ankara caddesi esnaflarına

MHP Sakarya Milletvekili Adayı Orhan Ünver; adaylığı ile birlikte ilk esnaf ziyaretine Ankara Caddesi’yle başladı. Esnaftan olumlu tepkiler alan Ünver, “Bizimle yürü Sapanca” mesajı verdi.

“Bizimle yürü Adapazarı”
Adaylığı ile birlikte esnaf ziyaretlerine de başlayan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya Milletvekili Adayı Orhan Ünver, Adapazarı Belediyesi eski Başkanı Erkal Etçioğlu ve beraberindeki ilçe Kadın Kolları üyeleriyle birlikte, Ankara Caddesi’ndeki esnafları ziyaret ederek, “Hayırlı İşler” dileklerinde bulundu. Esnaf ve vatandaşlardan partisi için oy isteyen Orhan Ünver, “Oyunuz bu sefer MHP’ye olsun. Bizimle yürü Adapazarı” mesajı verdi.

Esnaftan olumlu tepki
Esnaf ve vatandaşlardan olumlu tepkiler aldığını ifade eden MHP Sakarya Milletvekili Adayı Orhan Ünver; “Esnafımız MHP’nin tüm adaylarına büyük sempatiyle bakıyor. Kendimizi tanıtma sıkıntısı çekmiyoruz. O bakımdan halk tarafından olumlu karşılanıyoruz” dedi. Sakarya’nın sorunlarını çok iyi bildiğini ve Sakarya’ya verebileceği çok şey olduğunu dile getiren Ünver; “Bu şehir bugüne kadar bana çok şey verdi, ben de bunun karşılığı olarak Sakarya için bir şeyler yapmak istiyorum. İnşallah milletvekili olursam Sakarya için faydalı olacağım ve tüm bilgi birikimimi bu şehir için kullanacağım. En büyük idealim budur. Gördüğüm olumlu tepkiler ve halkın bize olan teveccühü ile partim MHP’nin bu seçimde iktidar olacağına inanıyorum. Ben de bu süreçte ülkeme, şehrime ve partime katkı sağlamak istiyorum” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 5 =