Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Ünver’den Müteahhitler Birliği’ne ziyaret

Yapılar nitelikli ve güvenilir olmalıdır”

SİYASET
Ünver’den Müteahhitler Birliği’ne ziyaret

Yapılar nitelikli ve güvenilir olmalıdır”

MHP Sakarya Milletvekili Adayı Orhan Ünver; kurucu başkanlığını yaptığı ve daha sonra MHP İl Başkanlığı görevine getirilmesiyle istifa ettiği Sakarya Müteahhitler Birliği’ni ziyaret etti.

ÜNVER: “Yapılarda, kaliteden kesinlikle taviz verilmemelidir”
Sakarya deprem bölgesi olduğu için yapıların nitelikli, güvenilir ve yönetmenliklere uygun inşa edilmesi gerektiğinin altını çizen MHP Sakarya Milletvekili Adayı Orhan Ünver; “İlk yatırım maliyetleri fazla olsa bile, kaliteden kesinlikle taviz verilmemelidir. Bu anlamda çalışan Sakaryalı müteahhitleri kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Sakarya mutlaka depreme hazırlıklı olmalıdır. Bu konuda herkesi, hükümeti ve yerel yönetimler üzerine düşen görevi yerine getirmelidir. Şehir yataya büyüyor. Her yeri imara açıyorlar. Kat sınırlaması Sakarya’ya verilmiş en büyük cezadır. Yeşil alan kalmıyor ve yakında bu şekilde giderse heyelan, su baskınları gibi afatlar ile karşı karşıya gelebiliriz” dedi.

Savaş: “Meslektaşlarımızın siyaset yapması şehrin menfaatinedir”
Sakarya Müteahhitler Birliği Yönetiminin tam kadro hazır bulunduğu ziyarette, Birlik Başkanı Kadir Savaş, ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirip “Meslektaşımız ve İnşaat Mühendisi dostumuz Orhan Ünver gibi diğer meslektaşlarımızın siyaset yapması şehrin menfaatinedir. Biz tüm kesimlere eşit mesafede ve eşit uzaklıktayız. Kimin doğru projesi varsa onun tarafındayız. Orhan Ünver ve tüm ekibine seçimlerde başarılar diler ve şehrin kazanmasını arzu ederiz” dedi.
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 6 =