Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Uncuoğlu'ndan teşekkür ziyaretleri

Ziyaretlerde genel ve yerel gündem değerlendirildi

SİYASET
Uncuoğlu'ndan teşekkür ziyaretleri

Ziyaretlerde genel ve yerel gündem değerlendirildi

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu ile birlikte Karaman Mahallesini ziyaret etti.

TAM KADRO
AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu teşekkür ziyaretlerine ara vermeden ediyor. Milletvekili Uncuoğlu son olarak AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı ile birlikte Karaman bölgesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Mustafa Ak, ilçe başkan yardımcıları, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve gençlik kolları ziyaretler sırasında Milletvekili Recep Uncuoğlu’na eşlik etti.

HASBIHAL ETTİLER
AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Karaman Mahallesi ziyaretinde önce Karaman Mahalle Başkanı Selçuk İnce ve Karaman sakinleriyle birlikte buluşarak genel ve yerel gündemi değerlendirdi. Daha sonra Milletvekili Recep Uncuoğlu ve İlçe Başkanı Mustafa Ak, Karaman Mahallesinde bulunan iş merkezlerindeki esnafları ziyaret ederek hasbıhal ettiler.

HASTA VE EV ZİYARETLERİ
İlçe heyeti daha sonra Milletvekili Recep Uncuoğlu ile birlikte Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol ve İlçe Kadın Kolları Yönetiminin katılımıyla bölgedeki bir hasta vatandaşın evine konuk olarak geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.  Hasta Ziyaretinin ardından İlçe Başkanı Mustafa Ak, Milletvekili Recep Uncuoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol başka bir aileye ev ziyaretinde bulundular.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz